2737
2734
عنوان

مامانای عزیز تو رو خدا کمک..😢

428 بازدید | 71 پست

دخترم چند وقته شکم درد و استفراغ داره..بردمش دکتر گفت میترسه معده درد گرفته.دارو داد.گفتم ازمایش.گفت احتیاج نداره!!

الان از صبح تب شدید داره.شکمش خییییلی داغه.میترسم نکنه عفونت روده باشه؟چیکارکنم..

بردمش دکتر آزمایش ادرار و خون و مدفوع براش نوشت.تا ببرم ازش بگیرم.گفتن باید ناشتا باشه.

الان خیلی داغه شیاف براش زدم.انگار بدتر شده.تورو خدا ب دادم برسین.😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شیاف بزار. 

بهش خاکشیر بو داده و بو نداده بده 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
2738

فقط زود پدیلاکت بده بهش استا بده دوبرابر وزنش 

خا‌کشیر بشور با آب بده هندونه آب بگبر بده زیاد مایعات بده پاشویه خیلی مهمه دماسنج حتما پیشت باشه نخواب تو خواب تب بالا میره 

آره ببرش بیمارستان 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
2706