2737
2739
عنوان

یعنی این بار میخواد چکار کنه😥

| مشاهده متن کامل بحث + 73772 بازدید | 528 پست

وا یا خدا چه خشن😢

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه کار زشتی کردی!  منم متنفرم از اینکه یکی با پیام بخواد منو بپیچونه کارشو بکنه

به خدا نپیچوندمش . واقعا راهی نداشتم 

مامانم کلی اصرار کرد شب بمونم فقط چون میدونم حساسه دوست نداره شب جایی بمونم به خاطرش برگشتم

خوشحال میشم پیجم 

اسی وقتی اومد خودتو ب مظلومیت بزنو هیچی نگو و فقط مظلوم نگاه کن .وگرنه فک کنم کتک بخوری حتی ۱کلمه بگی😨

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...

اینکه پیام دادی رفتی خیلی کار بدی بوده 

ببخشید ولی از جوابایی که دادی مشخصه که داری لاپوشونی میکنی 

یه بار یکی منو همینجوری پیچوند به خونش تشنه بودم 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2738

بنظر نميرسه ادم بدي باشه هرچيه با احترام باهات حرف ميزنه.نترس عزيزم

ازش معذرت بخواه و دهن به دهن نذار.بذار قشنگ غراشة بزنه اخرسر بگو حق داري ديگه تكرارنميشه اينجوري اروم ميشه

هرچي بگي نميشد نرمو فلان بدتر ميكنه

به خدا نپیچوندمش . واقعا راهی نداشتم  مامانم کلی اصرار کرد شب بمونم فقط چون میدونم حساسه دوست ...

پیچوندن به چی میگن!؟ 

گفته نرو 

گفتی باشه 

پیام دادی مجبور شدم و رفتم😐

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘