2726
عنوان

یعنی این بار میخواد چکار کنه😥

73692 بازدید | 528 پست

میدونم کارم درست نبود ولی واقعا امروز گیر کردم.

داداشم مسابقه ی رباتیک شرکت کرده  بود گروهشون برنده شده بود برای همین اموزشگاهشون براشون جشن گرفته بودن .

قرار بود، امروز با شوهرم بریم جشنشون که براش کار پیش اومد رفت قزوین به من گفت نباید تنها بری تا انزلی من رشت زندگی میکنم گفت براش گل و کیک میفرستم ولی تو نرو ، چون اخلاقشو میدونستم گفتم باشه نمیرم ولی صبح داداشم زنگ زد گفت خواهری حتما منتظرتما اخه من فقط همین یه داداش رو دارم

قرار بود براش یه کیکم درست کنم ببرم نتونستم نه بگم

با اسنپ رفتم ساعت ده شبم با اسنپ برگشتم خونه

قبل رفتن به شوهرم پیام دادم و گفتم به خاطر داداشم مجبورم برم و ازش دلجویی هم کردم . زنگ نزدم چون میدونستم دادو فریاد راه میندازه الان تازه

پیاممو خونده اینارو برام فرستاده 😢😢

خوشحال میشم پیجم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه کار زشتی کردی! 

منم متنفرم از اینکه یکی با پیام بخواد منو بپیچونه کارشو بکنه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

اوووه گندم فرار کن

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

حق صددرصد با شوهرته 

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 

😨😨😨 اسی من بجات ترسیدم.دست بزن ک نداره؟

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...

ولی گندم میگم واقعا ممکنه بزندت؟

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 

بهتر بود سعی میکردی راضیش کنی بجای اینکه پیام بدی مجبورم😐

مگه گودبای پارتی مهاجرت بوده که اگه نمیرفتی از دستت میرفت!؟ 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2706