2733
2739

امسال پیش برادرشوهرم بودیم البته با اصرار پدرشوهر مادرشوهرم من میدونستم ک جاریم و شوهرش راضی نیستن ما بریم طبقه پایینشون ولی گفتم اگه نرم ناراحت میشن.خلاصه رفتیم ولی امسال برادرشوهرم گفته از اینجا بلند شید یه تعارف هم کرد ک بمونید ولی همین الانشم کلی چشم و ابرو اومدن برامون😭😭😭

امروز با همسرم رفتیم خونه قیمت بگیریم خیلی گرونه خیلی.

ما همینجوریش تو یه محله ی متوسطیم ولی با پولی ک ما داریم باید بریم ته ته محله خونه بگیریم اونم خونه های قدیمی یا کوجیک😭😭😭گناه دارم بخدا دوتا جوونیم ک خواستیم زندگی حلال داشته باشیم اینهمه مشکلات چیه اخه

چرا هیچکس بفکر جوونا نیست😥😞

اخه من اینهمه وسیله هامو چطوری تو خونه های کوچیک جا بدم 😞😞

یکم دلداریم بدید لطفا

یارانه میدن لایک میکنید ؟؟؟؟😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدا بزرگه عزیزم ب امید خدا میرسه روزی ک خودت صاحب خونه بشی حتی مستاجر بگیری 😍

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

عزیزم

ایشالا یه خونه خوب گیرتون بیاد

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

فقط اونجا ك گفتي جوونيم و ميخوايم زندگي حلال داشته باشيم😣خيلي ناراحت شدم 

ادمو ب غلط كردن ميندازه اين وضع گروني

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2738

عزیزم جای من بودی چی میگفتی هنوز زندگیم شروع نشده هزار و یکی مشکل دارم. فرض کن یه ماه مونده به عروسیت باردار باشی و شوهرت بگه بچه رو بنداز

ناشکری نکن زندگیتو دوست داشته باش

2706