2752
2734
افرین،جوابشو ب منم بگو

واقعا جواب میخواهید؟

کتاب عدل الهی شهید مطهری رو بخونید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پرید،بارداری،زایمان،بچه داری،احساسی بودن،مسایل س کسی و.....

من همه اینهارو کشیدم به آرامش بعدشم رسیدم،الانم بچه هام خیلی اذیت میکنن ولی همینکه همش خدارو صدا میزنم دلم آروم میشه،قربونش برم خدا خیییییییییلی مهربونه مخصوصا به ما زنها،همینکه خیلی احساس میکنم بهم نزدیکه بهترین آرامشه

واقعا یه وقتهایی دلم برا مردای دورو برم میسوزه که بخاطر مال دنیا چقدر از خدا دور میشن😔

میخونم  تشکر،ولی ی مرد ک چجوری میتونه از دردای زنا چیزی بفهمه

شما بخونید و ببینید چیزی به نام شر وجود نداره.

جنس ماده درد و رنجه.بهتره از پایه و با برهان مطالعه کنید تا جواب کاملتری بگیرید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2706