2737
2734
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79543 بازدید | 1616 پست

فرق تو پول دار با ما اینه که اگه بچه ات مریض شد راحت داریوش رو می خری

پوشک می خری بدون اینکه به فکر این باشی از کجا جورش کنم

پول میری بچه هات برد بهترین جا خونه بخرم نه اینکه خونه خودت رو بفرپشی واسه رهن خونه بچه هات......

پول همه چی با خودش میاره خوشبختی سلامتی بچه  چرا این حرفارو میزنید بالای من پول دار نیست یه م ...

بخدا خوشبختی ب نداری و دارایی نیست من خودم ندارم ولی گاهی میگم خدایا تو بخای ارامش بدی ب زندگیم میدی 

الان ندارم سرم کلاهم رفته پولام بردن خیلی غمگینم

خدای مهربون مرسی که پناهمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مایکروویو ام خراب شده بود  با خواهرم دیالوگ چیدیم که شوهرم اومد خونه تو برو سر ماکروویو بعد بگ ...

از مشاور کمک بگیر سعی کن حرفت تو خونه برو داشته باشه به هر نحوی هست سعی کن محبت کنی به سمت خودت بکشیش بازم تاکیید میکنم سعی کن برا خودت پس انداز کنی تا خدایی نکرده توشرایط سخت سرت بی کلاه نمونه 

2728

هی بچه ها.. پول آرامش و خوشبختی نمیاره. دختر خالم با ی پسر خر پول ازدواج کرد. اما چون دوسش نداره و یخاس دوست پسرشو بچزونه همش دعوا داره با مرده.. پول ابدا خوشبختی نمیاره

منم کربلا نرفتم ینی امسال نرم رسما دیوانه میشم پولدارهم نیستم میخام یه جوری برم که بتونم هزینش کم بش ...

من اراکیم...انشالله خدا قسمتت کنه من پیشنهادم اینه اول اربعین برین ک هم هزینه کمه هم اشنا میشین با محیط اگر خواستی مثل ما بدون کاروان بری بتونی

2738
شما حتما یه چیزایی رو کامل تعریف نمیکنی یا شوهرتون برات کامل تعریف نکرده و شما فکر میکنی با ۸۰۰ تومن ...

برای همه عجیبه😂😂😂😂من جزو پولدارای طلابم اگ دوستامونو ببینین چی میگین اونا اگر فوق لیسانس باشن با نهایت ۸۰۰تومان با دوتا بچه زندگی میکنن 😊😂میدونی من مثلا اگر یه روزی پول نیاز داشته باشم همسرم چند جلسه میره تدریس یا تبلیغ یا مقاله مینویسه مشکلمونو حل میکنه اما در ماه های عادی ک فقط خورد و خوراکه فعلا مشکلی نداریم نهایت کل اب و برق و گازمون ۱۵۰ بعد ک خونمون رهنه ماهی ۵۰۰ هزار تومان خورد و خوراکمونه بقیش میمونه نود و پنج تومان هم یارانمه ک پول تو جیبیمه شما اگردوستان مارو ببینید چی میگین؟؟؟بعد اینکه ما خیلی غذای گوشتی نمیخوریم بیشتر مصرفمون مرغه و غذای نونی اخه من گوشت خیلی دوست ندارم جزززز کبااااب و قورمه سبزی😍

خانوم گل قسم نخور،وقتی توکلت به خدا باشه و یقین داشته باشی روزی دهنده خداست همین میشه. مال حلال برکت ...

وای خداروشکر یکی مثل خودم هست اینجا😍😍😍😍منم روسیاهم ولی ب قول شما همسسسسسسررررررم❤❤❤❤❤❤انقدر کار درسته ک دمش گرمه😉🤭😂

اونا ک پول دار هستن خیلی دوس دارن مثل بقیه باشن راحت مهمونی نباشه کلاس گذاشتن نباشه میدونی یه حسی هس ...

چقد خوب ک اینجوری فک میکنین ولی اشتباهه عزیزم همه دوس دارن مهمونی برن وبدن ولی نمیتونن خیلیا توخرج روزشون موندن بچشون و خودشون سه ماهه لب ب میوه نزده میدونی ینی چی بااین اوضاع اقتصادی با برجی 700زندگی کردن ینی چی؟ شرم نگاه پدر ندیدی ک همه دردت دوری از پز دادن و مهمونی و چشموهم چشمیه 

داغون میشم اختلاف طبقاتی میبینم خسودنیستم برامم مهم نیس کی چقدداره خدابیشترشو بده ب پولدارا ولی حداقل یکم اندازه فقط ماهی دوتومن ب ی پدر پول بده ک شرمنده نباشه 

عصابم بهم ریخت ولش کن 

من خانمی رو می شناسم ، دو واحد خونه داره اجاره میگیره ، حقوق داره سود پس انداز ش رو میگیره اما اصلا به خودش نمیرسه و دلش نمیاد پول خرج کنه و سرطان داره که حالا خداروشکر کنترل شده و پیشرفت نکرده 

با احترام نظر شمارو قبول ندارم بهترين هاي مومن در فقره بره من و امثال من نيست عزيزم قطعا جايي كه ح ...

ببین رفیق من نگفتم فقیر باشه ...پیامبر هم اوضاع مالی خوبی داشتن و همچنین همه ائمه برای پول تلاش میکردن اما غرق پول نمیشدن روایت داریم ک طوری زندگی کنید ک با مردم جامعه هم تراز باشی

ائمه و پیامبر با توجه ب پولی ک داشتن فقیرانه زندگی کردن رو انتخاب میکردن یعنی زندگی ک فقر دارن از هر نوع بند دنیایی

حضرت خدیجه ثروتمند ترین زن قریش بود اما حتی یک هزارم اون پول رو برای تجملات و زیاده خواهی خرج نکرد زندگی ساده و بدون آلایش انتخاب کرد 

توی جامعه کنونی ماهمه افراد تقریبا توانایی تهیه سه وعده درشبانه روز و دوسه دست لباس رو دارند اما ب دلیل طمع و تجملاتی ک شده هررررشب گوشته هرررشب برنجه و هرماه یا دوماه یه بار خرید لباس های گرون گرون و ...قطعا فردی ک توانایی خرید مبل هرچند ارزون داره حتی با قسط هم میتونه پول جمع کنه بره کربلا ...من خودم پارسال برای کربلا النگومو نذر کردم امام حسین یه طوری پولشو جور کرد که نیاز نشد ب فروش لحظه آخری

من نمیگم فقیر باشید اتفاقا طوری زندگی کنید ک انگار همیشه زنده اید و طوری عبادت کنید ک لحظه اخر عمرتونه این حدیث امام علیه میخوام بگم ک با ۸۰۰ هزار تومان میشه زندگی کرد اما یه زندگی بدون تجمل زندگی ک مهمون اومد خونت استامبلی بذاری ماکارانی بذاری مرغ هم بذاری

2706