2737
2739
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79543 بازدید | 1616 پست

پولداربودن بدنیست وقتی مدیریت کنارش باشه چرا تلقین میکنیم پولدارا بدبختن ،مشکل دارن   همیشه اینجوری نیست پولداره اگه قلبش عمل بخوادپول میده میخره اما بدبخته میمیره اینم ازلحاظ سلامتی اگربخوایم حساب کنیم

اگرمشکلی داره صدتارفاهم کنارش داره 

ماجدیدا خیلی چاله چوله داریم تو زندگی ک متاسفانه همسرم مجبوره مدام اضافه کاری بمونه،دیشب ۴صبح اومده و ۷صبحم رفته سرکار من هیچی ولی دخترم مدام بهونه باباشو میگیره ک این چنوقته باباشو نمیبینه.انشالله همه ب اندازه نیازشون داشته باشن

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این دیگه اخر خوش شانسیه زنه بود فکر کن اگه پولدار نبود چه جوری میخاست بچه هاشو بزرگ کنه پس پول واقعا ...

کجاش خوش شانسیه وقتی عشقش میمیره و بچه هاش یتیم بمونن

آنه عربی وافتخر و الی مایعجبه ینتحر  

یه بیمار پولدار بهتره یا یه بیمار بی پول؟                           یه کور ، کر ، لال بی پول بهتره یا پولدارش؟                        یه مطلقه پولدار بهتره یا مطلقه بی پول؟                          هر بدبختی داشته باشی پول بهت احساس امنیت میده که قویتر باشی .      

2731
به چه کسی میگین پولدار ؟ خونه توی نیاوران و ماشین خارجی 2019 ؟؟ یا کسی که خونه داره و شغل داره ...

گزینه اول

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩
من الان دانشجوی پرستاریم.حالا جدا از اینکه اگه پول داشتم منم مثل چندتا از دختر پولدارای فامیلمون میر ...

مام والا همینو میگم ی عده شور حسینی ورداشتن فکر کردن اینجام عین بعضی جاهاس(شما بخون صدا و سیما میلی)ک بخایم الکی بگیم خب پول واقعا خوبه بله مشکل و مریصی برا دو گروه هست منتها اون پولداره به همه چیز زودتر میرسه شما حساب کن ی پولدار پسرش ی نیمچه مدرک بگیره میره با پارتی و...میشنه راس اداره ولی اون بی پوله حتی اگر لایق تر باشه حراستم نمیشه چرا چون دوتا پ نداره پوللللل و پارتییییی

2738

اخه خیلی پولدارا هم عستن  که خیلییی خوشبختن حالا ی درصد خیلی کمی ازپولدارا که مثلا مریضی لاعلاج دارن که با مول درمان نمیشه یا عشق کم دارن درصد کمی هستن  ولی بقیه پولدارا خیلیییییییی خوشبختن 

بعدم اگر بی پول و پولدار هردو مشکلات  دارن  خوب ترجیحا ادم پولدار باشه و پشکلدار بهتر از اینه فقیر باشه با  مشکل

خدایا کمکم کن
اینجا داریم از اون مدل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نمیدونم.ب دنیای مجازی اعتباری نیست.اگرم منظور شمام اینه داریم قضاوت مبکنیم از زندگیشون خبر نداریم در مجموعه ب نظرم ادم پولدار مشکل دار باشه بهتر از بی پول مشکل داره...

کسی ک خیلی پولداره حرص وطمعشم بیشتره.‌.‌کلا خصلت ادمیزاده ک سیر نمیشه ازپول....خیلیا اطراف مننن ک خر ...

من نمیتونم باور کنم اصلا که سیر نشن

پول هم مادیاته از یجایی به بعد از بعد مادی انسان سیر مبشه و دلش چیزی مابعد جسم و ماده دلش میخواد

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...

کمبود عشق و بعضی مریضیا و شوهر بد و هوس باز،خیلی از مشکلات دیگه که تو هر قشری ممکنه باشه یعنی هم قشر ضعیف هم پولدار هم متوسط درگیر این مشکلات هستن ولی برای قشر ضعیف اگه درگیر بشن علاوه بر غصه مشکلات غصه بی پولی هم هست واینکه اگر پول داشته باشن امیدشون بیشتره که بتونن حل کنن یا مریضیشونو درمان کنن ولی ی بنده خدایی که نداره اگه خدای نکرده مریضی سختی داشته باشه باید غصه بخوره که فردا پول ویزیت دکتر و بقیه هزینه ها رو از کجا بیارم

من پولدارنیستم اما سه تاخونه نقلی تهران داریم.خودمون یه خونه بزرگ میشینیم که به شوهرم داده اداره شون تاموقت چندسال بشینیم. شمال شهریم، وسایل خونه و طلا چیزی کم ندارم، ماشین هم هست

اما خیلی وقتا آرزو کردم کاش فقط کس دیگه ای یعنی یه مرد خوش اخلاق و مهرورز و خونسرد و خوشرو و شوخ و پخته جای این شوهرم بود...

خیلی وقتا پامیشم و میگم من اینجا چیکارمیکنم واقعا

خیلی روزا پامیشم و میگم چرا هنوز زنده ام من

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

ما خیلی پولدار نیستیم ولی دستمون به دهنمون میرسه،ولی نازاییمو نتونستم هنوز با پول حل کنیم،غصه بچه داغونمون کرده،حتی خارج از کشورم رفتیم،واقعا پول همه چیز نیست،دل خوش و تن سالم اوله بعد پول،ولی میدونم بی پولی خیلی سخته

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
2706