2737
2734
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79588 بازدید | 1616 پست

اونایی که میگید پول خوشبختی نمیاره و ...

بدبختیاتونو(پولاتون)بدید به من نگه دارم

چیکار کنم بذارید زیر بار نگه داری غصه هاتون بشکنم

😂😂😂😂😂

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونایی ک میگید پول خوشبختی نمیاره  اره نمیاره  پول خوشبختی نمیاره اما فقر قزعا بدبختی می ...

دقیقا.  اگه پول بود شاید کوچولوی من دردش درمان میشد.  دخترم ازمایش ژنتیکشو میتونست انجام بده بی پولی بدبختی می اره

گوشی 800 تومنی؟لباس 80 تومنی؟حتما گوشیت یازده دوصفر و لباستم...چی بگم.تهران با روستا و شهرستان خیلی ...

من روستایی نیستم اراکیم و الان ساکن قمم درضمن مجبور نیستم قسم بخورم ک باور کنی من همینم ک هستم البته ندید بدید نیستم کیف مجردیم دایور بوده و ساعت دستم مارک فسیل و... عزیزم من مجردیم فقط سه تا نیم ست طلا داشتم یه بیرون رفتن با دوستامم ۴۰ تومان خوراکی میخریدم اگر دارم میگم ب قرآن مجید دروغ نیست و عین حقیقته گاهی بخاطر طعنه دختر خاله هام ناراحت میشمو غصه میخورم اما همسرم یادم میاره ک خدا کریمه و من زندگی اونطوری لایقم نیست لیاقت من بهترین هاست و طبق گفتع پیامبر بهترینها برای مومن در فقره😍💋😊

2731
پست قبلی من چه ربطی به سوالاداره که پرسیدی.خب خودت برو ی ماه تو ی سوله زندگی کن میری؟

خب منم پرسیدم سوله کجاس تا جواب سوالتون رو راست بدم

ده سال دیگر با فریاد وارد خانه می شوی داد می زنی عشق های من کجان؟ بچه هایمان با دو به سمتت می آیند دختر کوچکمان ، پرنسس من و تو تاتی تاتی کنان به سمتت می اید . ان ها را بغل می کنی به جای هر یک ساعت دوری از انها بوسه ای روی گونه شان می نشانی.  سپس به سمتم می آیی دوباره مثل ده سال پیش نگاهم به نگاهت گره می خوره . دستت را بالا می بری ، به سمتم می ایی ، عقب می روم ، جلو می ایی . عاشقت می شوم ، بغلم می کنی . بوسه ای پر از عشق مانند ده سال پیش به من هدیه می دهی و من میگویم که تنها مجنون دنیا تو و تنها لیلا ، لیلای مجنون من هستم ...💘💖💕 تیکر عقدمه👰🤵
 الان ترکیه عم خوب ولی اصن برام تازگی نداره یا خیلی ذوق زده نمیشم دوست داشتم بی پول بودم شاید ب ...

خب چرا رفتي تركيه برو فرانسه بهت خوش بگذره تركيه مال بدبخت بيچاره هاس نه پولدارا

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍

كى ميگه اون كه پول داره غم نداره

جوونمرگي نازايي خيانت ....همه جا هس

من پولداري و ميبينم كه حسرت اينو ميخورن كه دور هم بشينن سر سفره

ولي از بس دنبال مال دنيان پيش نمياد براشون

2738
اونایی که میگید پول خوشبختی نمیاره و ... بدبختیاتونو(پولاتون)بدید به من نگه دارم چیکار کنم ...

نمیتونی چیزایی ک من میگمو درک کنی مثلا من یه آجی میخاستم درددل کنم گپ بزنم شوخی کنم یا میخاستم یکیو داشتم ک عشق ابدیم باشه یا کلی چیز دگ ک متاسفانه درک نمیکنین

من روستایی نیستم اراکیم و الان ساکن قمم درضمن مجبور نیستم قسم بخورم ک باور کنی من همینم ک هستم البته ...

بهترين ها براي مومن در فقره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍
نمیتونی چیزایی ک من میگمو درک کنی مثلا من یه آجی میخاستم درددل کنم گپ بزنم شوخی کنم یا میخاستم یکیو ...

بیا پولاتو بده من

من اجیت میشم

درد دل کن😂😂😂

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب منم پرسیدم سوله کجاس تا جواب سوالتون رو راست بدم

جایی که انبار میکنن لوازم 

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
واقعا متاسفم برات با این طرز فکر باشه قبول..ما پولدارا همه چی داریم..ما ازنظر مادی هیچ کمبودی نداری ...

از پروفایلت مشخصه عزیزم دغدغه هات!اخه اینا ک تو گعتی برا هر ادمی پیش میاد حالا خیلی حالت بده کاری نداره برو جنوب شهرتون تو ی اتاق ۲×۲زندگی کن با کلی حیوون موذی و امکانات کم.بلکه اینحور حال فقیرا درک کنی

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩
با مدرك دكترا حقوقش ٨٠٠؟؟

بله فقط درس میخونن دانشجو هستن

توی خواستگاری هم گفتن ک درکنار دکترای روانشناسیشون میخوان درس طلبگیشونو ادامه بدن و اگر رضایت ب این شرایط ندارم بهتر فکر کنم و شرط کردن ک هم پا میخوان منم با تمام میلم پذیرفتم 

سخته گاهی ادم اذیت میشه نه بخاطر کمبود بخاطر طعنه دیگران خاله هام خیلی بهم غر میزنن مامانم برای خرید عقدم و طلاهام خخخیلی غصه خورد میگفت هیچی ندیدی اما من راضیم اگر بقیه بذارن

2706