2737
2739
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79588 بازدید | 1616 پست
بنظر من خدا هر کسی رو بیشتر دوست داره بیشتر بهش محبت داره ثروت بیشتری بهش میده  خدا دوست داره ...

هرجور که فکر کنی همون میشه.اگر فکر کنی که پول برای عوضی هاس و هرگی پولداره مشکلات دیگه داره قطعا همین میشه.

خداوندا ممنونم که طرح الهی من و همسرم شکوفا شده و موفق شدیم💖💖ممنونم خداوند روزی رسانم ممنونم💖💖
بنظر من خدا هر کسی رو بیشتر دوست داره بیشتر بهش محبت داره ثروت بیشتری بهش میده  خدا دوست داره ...

خدا دوس نداره خدا خودش تو قران گفته هر خيري بهتون ميرسه از منه هر شري ميرسه از خودتونو بهتره اونايي ك احساس فقر و بدبختي ميكنن اول تفكرشونو عوض كنن مثلا وقتي يه پولدار ميبيني تو خيابون بهش فحش ميدي انتظار داري كائنات بذاره پولدار شي؟؟؟كائنات ميگه پس اين از پول بدش مياد بيشتر بي پولش كنم

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم امیدوارم یه نی نی دست گل خدا بهت بده نه به من و نه به هیج کسی دیگ نگی سه تومن دو تومن . انقدر ...

مرسى گلم انشالله كه خدابهت آرامش بده توهم مثل خواهرنداشته من ولى دركل شوخى كردم پولدارنيستم ولى خداروشكر وضع ماليمم بدنيست خداروشكركه شوهرم زحمتكشه وخدابهم دوتابچه سالم ويه زندگى آروم بخشيده  

دوستان پول و رفاه خیلی هم خوبه و باعث آرامش.انقدر بهش بدبین نباشید که سمتتون بیاد اگر اینجوری فکر کن ...

👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼بین این همه بدگویی و مشکلاتی ک از ادمای پولدار میگن ک خودمونو الکی گول بزنیم واقعااین بهترین پستی بچد ک خوندم واقعا عالی بود

سر بچه هاتونو از سانروف بیرون نیارین .شاید یکی بچش سر نداشته باشه دلش بشکنه   
2728

خانوما پز ندین لطفا من میگم پولدارم ولی جزئیاتو نگین دگ مثلا ما بنز داریم من خیلی شادم خیلی پول خوبه یه چیزایی دگ ادم باور نمیکنه! منم میتونم پز بدم ک آره من یهویی ترکیه به خودتون بیاین دگ

از پدرت كمك ميرسه بهت؟؟خونه دارين خودتون؟

نه بخدا پدر من میدان تره بار داره ماهانه صدو پنجاه تومان از بابام میوه میخریم همسر من عذت نفس داره و تحت هیچ شرایطی از روزی ک عقد کردم اجازه نداشتم چیزی از پدرم بگیرم البته هدیه میتونن بدن اون هم معقول 

حتی برای عیدیم اجازه نداد مامانم برام تابلو فرش بخره مادرمم برام یه مانتو خرید ۱۵۰ بهشون گفت از هدیه نجومی بدم میاد

خونه هم نداریم همسرم  سی میلیون رهن کرده با پول وام ازدواجمون الحمدلله هم زندگیم چیزی کم نداره تازه یکی از دوستان همسرم ۶۰۰ تومان شهریشه اما بااین تفاوت ک ما ماشین داریم و اون نداره

مشکلات  برای جفت فقیر و بی پول هست فقط با پول توانایی بیشتری برای حل مشکلت داری

اره قبول دارم شاید همین مشکلاتی ک پولدارا دارن و بی پولا هم داشته باشن 

ولی منظورم اینه اصلا همچین چیزی ک پولدارا بی غصن وجود نداره 

اطراف من پولدارای خیلی زیادی هستن ک از ته دل شاد نیستن 

2738

چه مسخره یه عده یه جوری میگن پول خوشبختی نمیاره که انگار بی پولا تو خوشبختی غرقن😐😐

بخدا که پولدار مریض و مشکل دار از فقیر بی پول و مشکل دار خیلی بهتره مرگ دست خداست ولی اینکه همه درمانا رو بری و نتیجه نگیری کجا و از بی پولی تو اوج مریضی بمیری 

مرسى گلم انشالله كه خدابهت آرامش بده توهم مثل خواهرنداشته من ولى دركل شوخى كردم پولدارنيستم ولى خدار ...

ان‌شا الله فقط سالم‌باشی و خندان و بچه هات و خودت و شوهرت رو خدا نگ داره

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده
نه بخدا پدر من میدان تره بار داره ماهانه صدو پنجاه تومان از بابام میوه میخریم همسر من عذت نفس داره و ...

عه بابای منم میدان تره بار میوه داره😍

البته رستوران بیرون بر هم هست 

میگین سوله کجاس؟ چرا اینطوری فکر میکنین؟اینا واقعیتن

پست قبلی من چه ربطی به سوالاداره که پرسیدی.خب خودت برو ی ماه تو ی سوله زندگی کن میری؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706