2733
2734
میخاسم ببینم بالاخره حامله شد یا ن 😐😂😂😂 

من فهمیدم فقط داره زور میزنه😂😂لاکردار چه قوه تخیلی داشت

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍

راساش داشتم میخوندم و شاخ درمیاوردم والا هر کی تو عقد حامله میشه آنقدر دعواش میکنن که نگو بعد این مادرش و خودش تو ۱۶ سالگی دنبال بچه بودن بعد پدرشوهر بهش میگه روز تخمک گذاریته  واحیرتا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم‌. بسیار عالی. چه خوب بوده پشت کارت... الان برا کنکور چی میخونی؟

کنکور تجربی.رشتم تجربی بود .ولی وکالتو خیلی دوس داشتم از اول که امیدوارم بتونم موفق شم ‌تجربی رو هم دادم برای تربیت معلم یا دانشکده افسری میخونم 

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
2728

اره بابا حامله شده بود بعد مادرش بی بی میگه بذار اگر مثبت نبود ببرمت دکتر،یه جا میگه زیر دلم درد میکرد شوهرم گفته الان روز تخمک گذاریه،دختره فکر کنم ۱۶_۱۷ سالش بود

برای شادی روح مادربزرگ و خاله عزیزم لطفا یه حمد بخونید،ممنونم
کنکور تجربی.رشتم تجربی بود .ولی وکالتو خیلی دوس داشتم از اول که امیدوارم بتونم موفق شم ‌تجربی رو هم ...

ایشالا به خواستت برسی و موفق باشی همیشه

فقط پیشنهاد میکنم چون ازدواج کردی شهر خودت برو دانشگاه شهر دیگه اذیت میشی

راساش داشتم میخوندم و شاخ درمیاوردم والا هر کی تو عقد حامله میشه آنقدر دعواش میکنن که نگو بعد این ما ...

یاد این فیلم‌ترکیه ایا افتادم😂

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
 ایشالا به خواستت برسی و موفق باشی همیشه فقط پیشنهاد میکنم چون ازدواج کردی شهر خودت برو دانشگا ...

ممنونم عزیزم .همچنین

2740