2737
2739
عنوان

شده عشق مغرورتون بعد از ترک کردنتون در کمال ناباوری برگرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1016 بازدید | 50 پست
خوب حالا برگشته؟چرا ترک کرده بود؟

نمیدونم چرا رفت . نه برنگشته 

از يك جايى به بعد؛قبل از اينكه آدمها خودشان را برايت شرح دهندميتوانى تا ته شان را حدس بزنى و بگويى:ببين فلاني من اين قصه ها را از حفظم...برو سرِ اصلِ مطلب!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره وقتی رفته بود تمام دین وایمان و دوسداشتنو عشقو همرو باخودت برده بود،من خالی مونده بودم،الانم ۶سا ...

الان منم خالی ام 

از يك جايى به بعد؛قبل از اينكه آدمها خودشان را برايت شرح دهندميتوانى تا ته شان را حدس بزنى و بگويى:ببين فلاني من اين قصه ها را از حفظم...برو سرِ اصلِ مطلب!
2731
اون برگشت ولى كاش اين رابطه آخر خوبى ذاشته باشه كاااش خدا كمك كنه برام

خدا حتما حواسش به عاشقا هست امید داشته باش قشنگم

چی شده مگه تعریف کن

یه رابطه ی فوق العاده عالی داشتیم عاشقانه عاقلانه رمانتیک متقابل اما یهو از اینده از نرسیدن ترسید نمیدونم جا زد شایدم منو لایق خودش ندید و رفت و گفت دیگه برنمیگردم مطمعن باش

خدا ب دلت آرامش بده فقط ارامش

انشالله. ۳ماهه منتظرم و بی خواب

2740
یه رابطه ی فوق العاده عالی داشتیم عاشقانه عاقلانه رمانتیک متقابل اما یهو از اینده از نرسیدن ترسید نم ...

به همین سادگی؟ مگه میشه؟ چند سالتونه؟ دانشجو بودین؟ یعنی چی از آینده ترسید؟

دختر روز های آینده
چون به قول خودش گشتاشو زد ديد من بهترم برگشت . كسى كه اينجورى باشه هيچ به درد نميخوره

واقعا اینجور ادما معنی تعهدو هیجوقت متوجه نمیشن عزیزم

اره زیاد 🤣

شیطون🤦🏻‍♀️😂

ببين من خودم ماه ها پيش همچين تاپيكى زدم

يعنى ميخوام بگم كاملا دركت ميكنم كه الان چقدر بى تابى 

ولى آروم باش اون زمانى بر ميگرده كه پشيمون باشه

چه زمانى پشيمون ميشه؟؟

زمانى كه ببينه شما چقدر شاد هستين

چقدر موفق ،سرحال و .....

پس منتظر ايشون نباش

برو دنبال زندگيه خودت  بزار ببينه كه بدون اون خيلى هم موفق هستين و به خوبى ميتونين به زندگى ادامه بدين

اون وقته كه ميخواد پيش شما باشه

بهم گفت اینقد مغرورم اگه یه روز بری و از دوریت بمیرم نمیگم برگرد فقط کافیه یه پیام بدی

روزی که رفتم خیلی توی پروفایلش گذاشت که دوسم داره ولی برام هیچ ارزشی نداره. هنوز بعد یکسال و نیم توی اولین متن عاشقانه که برام گذاشت پاک نکرذه

دلشکسته ها خوب میدانند غم که به استخوان برسد میشود "" سکوت""
اره ولی نبخشش چون اینبار بازم ناراحتت میکنه دفعه بعد هم نمیاد چون میدونه برگرده باز بهش یه فرصت میدی

من اولین تجربم نبود خیلی عاقلانه عاشق شدم متاسفانه طرفم انقدر خوب هست که نه میشه جایگزینش کرد و نه فراموش و اگر برگرده باعث افتخاره برام 

2706