2737
2739
عنوان

شده عشق مغرورتون بعد از ترک کردنتون در کمال ناباوری برگرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1016 بازدید | 50 پست
بهم گفت اینقد مغرورم اگه یه روز بری و از دوریت بمیرم نمیگم برگرد فقط کافیه یه پیام بدی روزی که رفتم ...

امان از غرور. واقعا عشق و غرور دشمن همدیگس. مگه ادم عاشق میتونه واسه معشوقش مغرور باشه. شک میکنم به عشقا

از يك جايى به بعد؛قبل از اينكه آدمها خودشان را برايت شرح دهندميتوانى تا ته شان را حدس بزنى و بگويى:ببين فلاني من اين قصه ها را از حفظم...برو سرِ اصلِ مطلب!
اره عزيزم ادمى كه بكبار بره باز هم احتمالش زياده كه بره

راه رفتنو بلد میشه دیگه

از يك جايى به بعد؛قبل از اينكه آدمها خودشان را برايت شرح دهندميتوانى تا ته شان را حدس بزنى و بگويى:ببين فلاني من اين قصه ها را از حفظم...برو سرِ اصلِ مطلب!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببين من خودم ماه ها پيش همچين تاپيكى زدم يعنى ميخوام بگم كاملا دركت ميكنم كه الان چقدر بى تابى  ...

دقیقا وقتی برمیگرده که از یادش خالی شدم . اما من الان زندگیمو دارم شادم موفقم اما دل تنگشم .نمیزارم کسی بفهمه اما مجنونم به عشقش

2731
به همین سادگی؟ مگه میشه؟ چند سالتونه؟ دانشجو بودین؟ یعنی چی از آینده ترسید؟

نمیدونم شاید چون قبلا زخم خورده بود و ترس از جامعه .من ۲۳ سالمه ایشون ۲۸ . من دانشجوام اما ایشون نه .نمیدونم گفت میترسم از حس بینمون میترسم از فردایی که بهم نرسیم و داغون بشین . چون عشقی اتشی در حال شکل گرفتن بود . ما اول دوست بودیم فقط نمیدونم چی شد عاشق شدیم .شایدم من فقط عاشق شدم 

خوب بستگی داره منم دوسش داشته باشم یانه.اگه اره پس فرصت میدم

خداکنه برگرده .ادم واسه کسیکه دوسش داره همیشه یه فرصت کنار میذاره