2733
2739

دوست دارم هم مادر یه دختر بودنو تجربه کنم همه مادر یه پسر بودنو دوست دارم یه دختر و یه پسر داشته باشم اگه قرار باشه یه بچه داشته باشم واقعا فرقی واسم نداره

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر 

دلیلشم نمیدونم فقد چون پسر بچه هارو بیشتر بدوس  

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
2728
دختر. چون خودم خاهر نداشتم، خیلی شدید حس بدبختی میکنم ...😭😭😭😭😭

منم این حس داشتم همیشه دلم واقعا گاهی یه خواهرمیخواس الان خداروشکردارم دختردارمیشم حس میکنم ویگه تنهانمیشم

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2740
دلیلت لطفا

کلا پسر دوس دارم ولی چون خودم دختر هستم و برادرما و میبینم 

میگم من خودم انقدد سوختم ولی پسرا خیلی راحت ترن راجب هر مسئله ای 

ب نظرم پسر در برابر روحیه لطیف دختر داره خیلی قوی تره

انسان خوبی باش                      اما برای اثباتش به دیگران وقتت رو تلف نکن 💛

بچه اولم پسره الانم باردارم دکتر گفته پسره.ولی خب این یکی رو دوست داشتم دختر باشه چون پسر داشتم.به نظرم پسر باید باشه عصای دست پدر باشه و دخترم غمخوار مادر.نمیشه گفت پسرا کاری نمیکنن دختر بهتره.شوهر خودم الان از خواهرشوهرم بیشتر به درد پدرش میخوره و همه کارای پدرشو میکنه.کلا مطیعشونه.

واقعا فرقی نمیکنه؟ گاهی دختر ناز دلم میخواد گاهی یه پسر باحال .. حالا بیاد فرق نداره  ..

یه دکتر متخصص میشناسم میدونی چی گفت ؟گفت فقط یه جهان سومی میتونه رو جنسیت بچه قبل تولدش فکر کنه و بگه خدایا اینو بده اونو نده😐

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2706