2752
2734
عنوان

دلقک و مسخره نباشید. شعور چیز خوبیست.

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 57 پست
پ چرا حضورشون ایقد کمرنگه😐 اصن یجوری شده سایت:(

اره منم حس کردم هیچ کس نیست🤦‍♀️

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفانه اکثرا تهش به توهین میرسه چقدر راحت بی احترامی میکنن

از فشار اقتصادیه خواهر   

مردم تو کوچه و خیابون که سهله تو خونشون هم به هم بی احترامی میکنن 

انتظار داری اینجا که هیچی به هیچه حتی زن و مردش مشخص نیست مبادی آداب باشن

فقط همکلام نشو باهاشون

تامام   

رفیق گرمابه و گلستان   

جدیدا مد شده یارو تاپیک میزنه به عقاید بقیه توهین میکنه،،تاپیکشم قفل میکنه😐

یا یه طومار امضا مینویسه که اهای فلانی ک اینجوری و اونجوری😕

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.
2731

اینجا اگه به یکی بگی عضو جدیدی انگار بهشون فحش دادی، قدیمی بودن اینجا یعنی افتخار😉

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
جدیدا مد شده یارو تاپیک میزنه به عقاید بقیه توهین میکنه،،تاپیکشم قفل میکنه😐 یا یه طومار امضا مینوی ...

وااای این حرکت رو مخ منه 

انگار به بقیه حرف مفت بزنی بعد گوشاتو محکم بگیری و در بری

بیشعوری فقط اونجا ک طرف اومده درددل کنه تاپیک زده مینویسن ببخشید ولی خندم گرفت ... مسخره خب حالا خند ...

من یه پست اینطوری دیدم امروز

شوهر رفته بود تو اتاق در قفل کرده بود با زنش حرف نمیزد در هم باز نمیکرد که استارتر بره لباسشو برداره

لج و لج بازی کودکانه

خب خنده داره 

من به اونی که این پست گذاشت خرده نمیگیرم 

حداقل ممکنه استارتر هم دیدش عوض بشه ببینه چقدر ماجرا کودکانه  و جوکه

دیگه هر کس میاد از زندگی میگه و نظر میخواد باید پذیرای هر نگرشی باشه

رفیق گرمابه و گلستان   
وااای این حرکت رو مخ منه  انگار به بقیه حرف مفت بزنی بعد گوشاتو محکم بگیری و در بری

یکیو دیده بودم توامضاش ب روشنفکرا دری وری گفته بود😑☺

تحمل نظر مخالفو ندارن..دوس ندارن حقیقتو بفهمن دوس دارن چیزیو بشنون که باورش دارن.

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.

مثلا یکی تاپیک میزنه بعد همه میپرسن استارتر اهل کجایی اهل کدوم شهری آخه به تو چه که طرف اهل کدوم شهره،بعد اینکه فهمیدن اهل کجاست میتوپن به اون شهر 

هرگاه بزی را در جایگاه بالایی دیدی،بدانید که یک گاو او را بدان جایگاه رسانده است...!
مثلا یکی تاپیک میزنه بعد همه میپرسن استارتر اهل کجایی اهل کدوم شهری آخه به تو چه که طرف اهل کدوم شهر ...

یا همش میگن عکس بده

خوب خودت عکس میزاری که اون بیچاره بزاره

برای عکس پروفایل خلاقیت داشته باش.کپی نکن😅