2737
2734

سن 34 *** ازدواج1393**** فرزند: ندارم***** سابقه سقط 2بار***** بارداری اولم که هفته 14 به خاطر لک بینی که داشتم سقط شد البته ناگفته نماند فیبرم داشتم و دلیل لک بینیم همین فیبرم بوده. سال پیش 1395 فیبرم عمل کردم بعد از 6 ماه دوباره باردار شدم دربارداری دومم که هفته 18 کیسه آبم سوراخ شده بود و متوجه نشتیش نشده بودم  زمانی متوجه شدم که کیسه اب فقط 10% ابش مونده بود که برج 1396/09 سقط شد. فعلا ازمایشات روتین دارم انجام میدم  فقط آزمایشمو باید ازمایشگاه بهار انجام بدم و دکترم لنکرانی در بیمارستان پارس هستن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

34 ساله .... سال 94 ازدواج کردم .... آبان ماه 96 باردار شدم ... هفته ده متوجه شدم جنین در هفته نهم ا ...

سلام خانومی.منم مشکلم مثه شماس.یعنی همسرم تحرک و شکل اسپرماش خیلی مشکل داره...برای شما چی شد؟با یک بار سقط می ذارن آی وی اف کنیم؟ که حتما جنین سالم انتخاب بشه؟من تازه دارم سقط مکنم تو هفته 9.خیلی ناراحتم و دارم دق می کنم.و می ترسم از بارداری بعدی که نکنه دوباره اینجوری بشه...برا من جنین از اولش که آز تیتر بتا دادم دو هفته عقب تر از سن پریم بود

2731
سلام خانومی.منم مشکلم مثه شماس.یعنی همسرم تحرک و شکل اسپرماش خیلی مشکل داره...برای شما چی شد؟با یک ب ...

عزیزم به من گفتن 4 ماه بعد از سقط باید برای بارداری بعدی اقدام کنم ، دیشب دکتر بودم بعد از 4 ماه متاسفانه یه کیست دیده شده که احتمالا عوارض قرص گلوکوفاژ باید باشه و فعلا باید اون رو برطرف کنم چیزی راجع به ای وی اف نگفتن

2740

دوستان سلام 

یه سوال داشتم من این ماه از قرص لتروزول استفاده کردم و برنامه نزدیکی برای بارداری داشتم اما بعد از آخرین روز برنامه نزدیکی دچار خونریزی شدم در حد پریود نیست ولی در حد لک بینی هم نیست الان نمی دونم باید چی کار کنم 

سلام. سنم 33. فرزند ندارم.بارداری اول بعد از یک سال و نیم اقدام رخ داد که تو هفته شش به دلایل ناشناخته سقط به صورت خود به خودی و یک پریود سنگین 7 روزه شد.اولین روز خونریزی سونو وغژینال دادم که گفت بقایا نمونده و فقط یه فیبروم یک سانتی هست که در خوخریزی های چند روز بعدم کامل دفع شد.

آزمایشای انعقادی ایمنی و تیرویید و چندتا ویروس دادم که مشکلی نداشتم.

حدس خودم کم تحرکی اسپرمای همسرم بود که قلیون و سیگار می کشید...

قبل بارداریم دکترم عکس رنگی نوشته بود که باردار شدم و دیگه ندادم.نمی دونم با 4روز تاخیر و بتای  78 بارداریم واقعی بوده یا شیمیایی یا پوچ...

ولی دکترم گفت یک ماه استراحت و بعد اقدام کن که الان بعد اولین اقدامم تازه پریود شدم.

سوالم اینه که برم عکس رنگی بندازم باز؟

دکترم (محتسبی در کرج) گفت برو باردارشدی بیا...ولی من نمی خوام زمانم رو الکی از دست بدم

خودم فکر می کنم ماه بعد برم عکس رنگی

و همسرمم دوباره آز اسپرم و سونو بده.

نظر شما چیه خانم ها؟

منتظر معجزه خداوند هستم...😊
شرح حال اعضا لطفاً یه شرح حال کوچیک با فرمتی که در زیر اومده برامون بنویسید ایشالله جلو اسم تک تکتون ...

سارا/۲۳/مشهد/سال ازدواج۹۵/یک سقط به دلیل ان تی بالا/اقدام دوباره از فروروین ۹۷/پزشک دکتر برادران/گفتن پدیده اتفاقیه 

پگاه /متولد 70/سال ازدواج 94/شیراز /فرزند ندارم /سه تا سقط بعد یک سال و نیم با کلومیفن اولی خود به خودی تو هفته 5 گفتن طبیعیه البته بتامم پایین بود/دومی 4 ماه بعد تو هفته 6 بتا دوباره 140 بود خود به خود سقط شد ساک هم نبود/سومی هفته گذشته با مصرف آسپرین و انوکساپارین و پردنیزولون و هیدروکسی کلروکین تو هفته 12 رفتم سونوگرافی سلامت گفتن قلب بچه و رشدش تا دیروز ادامه داشته!ولی الان متوقف شده دو تا سونو گرافی دیگه هم رفتم همین رو گفتن و باسیتوتک سقط شد/جنین رو فرستادم تست array cgh دو ماه دیگه جواب میاد /خودم مشکل هاشی موتو و سندرم شوگرن دارم.پروتئین cهم بالاست/

متاسفم که آگاه نبودم و انرژی خواری کردم  لطفا مرا ببخش که کارمای منفی درست کردم متشکرم که الان آگاه شدم دوستت دارم🍀

نام کاربربهار ***** سن24سال ***** سال ازدواج95 ***** محل سکونت اصفهان(نجف آباد)***** تعداد سقط یکبارتیر97***** علت سقط(نزدن قلب جنین در10 هفتگی سقط کردم بادارو درخانه البته در7 هفتگی قلب تشکیل شده بود)*****اقدامات پس از سقط انجام آزمایش ومصرف دارو ک معلوم شد مشکل ایمنی دارم ***** زمان اقدام برای بارداری مجدد معلوم نیست قراربود آبان اما الان با مشکل ایمنی باید اول برم پیش ی دکتر ایمونولوژی بعد تصمیم بگیرم***** پزشک معالج خانم لشنی 

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
2706