2733
2734
عنوان

و بندگانم را از جایی که گمان نمیبرند روزی می‌دهم💛✨

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم روزی منظورت کف دسد نون و یه گوجست؟؟ با هزاران بیماری و کمبود ویتامین و پروتئین و کلسیم؟؟ و هز ...

خواهر قشنگم کاش داشته هامون رو ببینیم

اگه از خدا از ته دلت بخوای حتما میده بهت

نی نی کوچولوی مامان خوشحالم که هستی🤩😍🙂

مرسی واسه تاپیک قشنگت

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده
2731
روزی فقط خورد و خوراک نیست عزیزم 

خب همشو که من گفتم

سلامتی؟ که با تغذیه نا صحیح از بین میره!

خونه ماشین؟ که کسی الان دیگه نداره !

هوای پاک؟ شده یه رویا

بسه دیگه بابا اه

بعد از کلی کنکاش فهمیدم : توی زندگی با احمق بحث نکنم.
پس روزی گرسنگان آفریقا و سومالی کجاست؟

اونا رو‌گنجن روزی دارن ولی استعمارگرای عوضی روزیشونو برداشتن 😊😊

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
وای عزیزم چه پیام به موقعی ...امروز حالم خراب بود سریه موضوعی داشتم میگفتم چرا بعد ده سال ماخونه دار ...

عزیییییزززم🥰 چه عالی، ایشالا که خونه دار میشید هر چه زودتر🙏💛

اینا همه نشونه است از طرف خدا، بهش توکل کن✨

اون حواسش هست همیشه، صدامونو میشنوه💛💛

🦄🌸دوسـ دارمـ زندگیـ رو🥰🦋
پس روزی گرسنگان آفریقا و سومالی کجاست؟

اینجوری نگو

اونا هر دقیقه تولید مثل میکنن خب منابع کمتری بهشون میرسه

و البته که فقر هم امتحان خداست

هر کس تمام حق الناس هایی که به گردن دیگران دارد، آن را ببخشد،منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

عزیزم این آیه چند کدوم سوره است؟ خیلی قشنگ بود میخوام بزارم پروفایلم 

هر کس تمام حق الناس هایی که به گردن دیگران دارد، آن را ببخشد،منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

چقدر پیامتون زیبا بود، اینقدر گریه کرده بودم خوابم برده بود، داشتم میگفتم خدا یا چکار کنم امدم تو نی نی سایت تاپیک از چه ختمی معجزه گرفتید رو سرچ کنم که چشمم به تاپیک شما افتاد، من که پیام شما رو به فال نیک و پیامی از طرف خودش میدونم، ایشالله خدا دل شما و همه مون رو شاد کنه و امید به زندگی به من بده

عزیزم روزی منظورت کف دست نون و یه گوجست؟؟ با هزاران بیماری و کمبود ویتامین و پروتئین و کلسیم؟؟ و هز ...

بنظر شخص من اگه خدا بخواد وضعیت ایرانو درست کنه 70% مردم ایرانو باید بکشه. کارخونه دارامون دولا پهنا حساب میکنن. مانتو فروشیا دولا پهنا حساب میکنن. البته این شامل املاکیا عکاسیا سوپرمارکتا میوه فروشیا لباس فروشیا ماشین فروشیا راننده های تاکسی فروشنده های مصالح ساختمونی صاحب خونه هایی که کرایه می گیرن خیاطا شرکتای خدماتی و بقیه اقشار هم میشه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

عزیزانم راجع به کارهای خدا قضاوت نکنید کسایی که تو این دنیا کمبود دارن مث آفریقایی ها و... که بهش اشاره شد اینجا، خداوند تو بهشت براشون جبران خواهد کرد. نمیخام مث آخوندا حرف بزنم من خودم با این باور رسیدم که روزی همه چیز بین همه عادلانه تقسیم خواهد شد و کسایی که سختی بیشتری کشیدن سهم بیشتری توآخرت دارن من خودم مبتلا به سلیاکم از خیلی از نعمتهای خدا محرومم و امید دارم روزی چندین برابرشو بهم میبخشه💖

روزی چیه ؟؟؟ میشه شفاف سازی کنی

عزیزم روزی میتونه دعوت شدن تو به این تاپیک باشه 

روزی میتونه اون توجه و حضور قلبی که یهو وسط نماز سراغت میاد باشه 

روزی میتونه یه لیوان آبی باشه که مادرت فقط از تو میخواد و....

روزی میتونه آرامش باشه 

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂