2733
2734
شوهرم اومد دید عصبانی شد به مامانم گفت من هی بخاطر شما چیزی نمیگم شمام باهاش کاری ندارین حسابی عصبان ...

کاش جلو شوهرت ماست مالی میکردی نفهمه داداشت زده 

بعدها بایه بحث کلی سرکوفت میزنه بهت

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش جلو شوهرت ماست مالی میکردی نفهمه داداشت زده  بعدها بایه بحث کلی سرکوفت میزنه بهت

چیکار کنم کتکم زد عصبی شدم باگریه زنگ زدم شوهرم

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E
همون مثلا خواستم از خودم دفاع کنم 😭😭

هییییی خواهرچی بگمممم که وقتی برادر آدم دست روش بلندمیکنه که به حساب هم خون وپشتیبانشه آدم چه توقعی ازشوهرمیتونه داشته باشه.

خداااا پشت وپناهت باشه عزیزمممم غصه نخور

ماییم که بی هیچ سرانجام خوشیم.......
2731
هییییی خواهرچی بگمممم که وقتی برادر آدم دست روش بلندمیکنه که به حساب هم خون وپشتیبانشه آدم چه توقعی ...

دقیقا شوهرمم ب مامانم همینو گفت گفت بجای اینکه من بامهسا دعواکنم بزنمش این بیاد بامن دعوا خودش کتکش میزنه

برو یه کرم درماکول بخر ارزونم هست مخفیش میکنه

درماکول تا اون حد هم نیست.اون اصل اصلشه که انقدر خوبه پوشانندگیش که اونم خیلی گرونه.

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
راهی نداره اگه با آرایش بازم معلومه بگو خورده به جایی چرا حالا اینجوری زده تو رو  چی بگم دادا ...

نه اصلا ناراحت نمیشم اون دیگه هیچکس من نیست آبرومو جلوی شوهرم برد منو کوچیک کرد

2740
دقیقا شوهرمم ب مامانم همینو گفت گفت بجای اینکه من بامهسا دعواکنم بزنمش این بیاد بامن دعوا خودش کتکش ...

امیدوارمممممم که شوهرت پشتیبان وهمراهت باشه وخداییی نکرده یه زمانی روش به روت بازنشه توی عصبانیت دست روت بلندکنه.

بخدااااا میدونی چقدآرامشبخشه آدم 4تابرادر ویه پدربالاسرش داشته باشه شوهره جرات حرف زدن نداره.

انشالله که هرچی خیره واست پیش بیاد

به به انقدر دوس داشتم داداش داشته باشم روم غیرتی باشه ازحرص اون بالباس بد برم ییرون بیاد کتکم بزنه ن ...

خدا خیلی دوست داشته ک بهت نداده

امیدوارمممممم که شوهرت پشتیبان وهمراهت باشه وخداییی نکرده یه زمانی روش به روت بازنشه توی عصبانیت دست ...

بابام خیییییلی خوبه بابام رفته یه جای دور واسه همین پرو شده بابام باشه جرات نمیکنع بگه بالاچشمت ابروعه

بابام خیییییلی خوبه بابام رفته یه جای دور واسه همین پرو شده بابام باشه جرات نمیکنع بگه بالاچشمت ابرو ...

خوووووب خدارو هزارمرتبه شکرکه بابات خوبه 

داداشتم کم کم ادب میشه خودش خجالت میکشه.

بعدم خودت میری سرخونه زندگیت دیگه دادشتم مهم نیس واست 

همین که توخونه خودت آرامش داشته باشی کافیه.

خوووووب خدارو هزارمرتبه شکرکه بابات خوبه  داداشتم کم کم ادب میشه خودش خجالت میکشه. بعدم خودت ...

بخدا آرزودارم فردا برم خونه خودم انقد ک کوچیک شدم

درماکول تا اون حد هم نیست.اون اصل اصلشه که انقدر خوبه پوشانندگیش که اونم خیلی گرونه.

آهان نمی‌دونم عزیزم منم تبلیغشو دیدم استفاده نکردم

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
2706