2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آره، نفرین کردم و گرفته، ولی به خودمم آسیب زده، نفرین نکنین، به خدا واگذار کنین

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2738
اره از تهِ دل اه کشیدم و نفرینم گرفت

خوش بحالت

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .

من نفرین‌نمیکنم همیشه میگم خدایا هرجور خودت میدونی جواب بده تا الانم هرکی بهم‌ظلم‌کرده پاشو خورده عین بلایی که سرم اورده سرش رفته

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

شانس نداریم نفرین میکنیم درجا ب خودمون برمیگرده 😂

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

پدرشوهرمو نفرین کردم هفته بعدش چکش برگشت خورد دلم خنک شد

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

مامانم میگه نفرین بر می گرده به خودت    اما واقعا ادم بعضی وقتا دلش می خواد یکی همونقدر ک اذیتت کرده اذیت بشه !! ولی زیاد دیدم کسی حرفی در حق کسی زده یا دلشو شکسته یا بهش ظلمی کرده ... بعد از یه مدتی ک خب زود نیست البته !! به همون حرفی ک زده یا رفتاری که کرده گرفتار شده 

الهی روا مدار ک پنهان ما، از پیدای ما ناستوده تر باشد؛ و در ورای صورتی زیبای ما، سیرتی زشت و ناهموار نهان باشد. یا الرحم الراحمین(بخشی از دعای هشتم صحیفه ی سجادیه)
2706