2733
2734
عنوان

سلام ی روش گیاهی صددرصد برای تنبلی تخمدان

| مشاهده متن کامل بحث + 3153 بازدید | 83 پست
اوهه براي تنبلي فقط تخم هويج تو پريودي بخوري و  سه روز پشت سر هم بعد پاكي بادكش بندازي حله

بادکش چجوریه؟تخم هویج از کجا بگیریم

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اشکالی نداره  این روزا حساس شدم اسم نازا برام خیلی سنگینه.... شما ببخش که اینقدرزودناراحت ...

ناراحت نیستین ازم؟ به من که تو چشم نگاه میکنن میگن نازا درکتون میکنم

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍

منم تنبلی دارم همش دعا میکنم شوهرم مشکل نداشته باشه، 3 ماهه اقدامم بنظرتون از دکتر بخوام برا شوهرم آزمایش بنویسه؟ 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2728
بادکش چجوریه؟تخم هویج از کجا بگیریم

عطاري بگير از روز اول پري دم كن بخور تا روز ٥

فولي داري هر ماه يا رشد نميكنه؟

چند سالته؟!

بادكش بايد بري پيش طب سنتيا برات انجام ميدن 

2738
از روز اول کل عسل و دارچین رو قاطی کنیم یا هروز قاطی کنیم و همون رو بخوریم ؟ واسه ۴۰ روز نیم کیلو ع ...

نیم کیلو

زیاد نیست عسل تنها خوراکی که هیچوقت فاسد نمیشه من اندازه ی ظرف درست کردم اخه قراره روزی ی قاشق چای خوری خورد

عطاري بگير از روز اول پري دم كن بخور تا روز ٥ فولي داري هر ماه يا رشد نميكنه؟ چند سالته؟! بادكش ب ...

۱۵ سالمه فولیک کنم۱۶

ناراحت نیستین ازم؟ به من که تو چشم نگاه میکنن میگن نازا درکتون میکنم

نه عزیزم ناراحت نیستم

خیلیا نمیدونن مشکل ازهمسرمه به من به چشم آدم اجاق کوررو نازا نگاه میکنن که خانواده همسرم لطف میکنن منوطلاق نمیدن

من به دستان خداخیره شدم معجزه کرد😍😍
عطاري بگير از روز اول پري دم كن بخور تا روز ٥ فولي داري هر ماه يا رشد نميكنه؟ چند سالته؟! بادكش ب ...

من الان روز سومم از الان میشه بخورم

واقعات تنبلی تخمدان خر است .

منم همیشه داروهای شیمیایی خوردم . الان یکی دوماهه دارم ویتاگنوس و دوسین میخورم . این سری بعد چهل روز پریود شدم . آخه من همیشه سه یا چهار ماه یکبار میشدم .

خدا کنه جواب بگیرم .

عسل و دارچینم شنیده بودم . اونم میخورم از این به بعد.

اینم شنیدم که اگه عسل و دارچینو بذاری رو لثه هات برای بارداری خیلی نتیجه بخش. 

چون پزشکان  رو یه سری انجام دادن و نتیجه کرفتن

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
نه عزیزم ناراحت نیستم خیلیا نمیدونن مشکل ازهمسرمه به من به چشم آدم اجاق کوررو نازا نگاه میکنن که خا ...

مشکل واسه همه پیش میاد انگار خودمون خواستیم یا تونستیم کاری کنیم دریغ کردیم که چنین رفتارایی هست

2706