2737
2734
عنوان

تو رو خدا بیاید باردارها

588 بازدید | 29 پست

من از صبح درد زیر شکم گرفتم ک به مقعدم هم میزنه سرفه میکنم درد میگیره ۶ هفته و ۲ روزم بتام اول ۱۱۰ بود ولی هر ۴۸ ساعت رفته بود بالا چکار کنم این درد ها برا چیه کسی تجربه داشته خیلی دیشبم سردی خوردم نمیدونم از اون شد یا نه 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به دکترت بگو حتما. درد زیرشکم اوایل بارداری طبیعیه. حتی تاماه اخر درد پریودی هم میادسراغت تاریخایی پریودیت. ولی درد مقعد و کمر خوب نیست

❤تمام لحظه های زندگی من ..به زیبایی بودن توست....❤
2740

من تو هفته ۵ اینجوری شدم درد شکم نمیتونستم خم بشم درد میزد به لگن احساس دفع داشتم ۵ دقیقه دراز کشیدم بعد پاشدم رفتم دسشویی دیدم ترشحات خیلی غلیظ صورتی اومده ...بعد یه هفته لک خونی دیدم شیاف تجویز کرده ...نمیگم نگرانت کنم فقط تجربمو میگم حتما هرچیزی رو به دکترت اطلاع بده شاید نیاز به شیاف داشته باشی

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

منم هفته قبل این دردو داشتم ولی خودش خوب شد دردی ک میزنه مقعد منظورمه

اگه قابل تحمله زیاد نیست دردش نگران نباش چندروز دیگه خوب میشه درد پریود هم ک طبیعیه دیگه همه دارن اوایل بارداری حتی بعضیا تا ماه۵ادامه داره این درداشون

👪
منم هفته قبل این دردو داشتم ولی خودش خوب شد دردی ک میزنه مقعد منظورمه اگه قابل تحمله زیاد نیست دردش ...

عزیزم عکس سونو واسه خودته😊😙
 چند هفته سونو دادی? قلبش تشکیل شده?

خدا را در قلب کسانی یافتم که بی هیچ توقعی مهربانند..
2706