2733
2734
عنوان

سوال زنونه《ورود آقایان ممنوع》

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 46 پست

اشتباه نکن

فقط نوره اصل بگیر بزن 

از یه جای معتبر

هم تراکم مو رو به مرور کم میکنه

هم رنگ پوست تیره نمیشه 

هم زیر شکمو رحمو گرم میکنه جلوی سرد شدن رحم رو میگیره

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موبر 

اپیلاسیون

لبزر

اصصصصصصلا تیغ نزنه بعدا پشمالو میشه 

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست
2731
اشتباه نکن فقط نوره اصل بگیر بزن  از یه جای معتبر هم تراکم مو رو به مرور کم میکنه هم رنگ پو ...

نوره چی هس؟

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست
نوره چی هس؟

پودر نوره شبیه همین واجبیایی هست که تو بازار پر شده و خاصیت نداره چون ترکیباتش تغییر پیدا کرده

ولی نوره پر از خاصیت هستش طبع گرم داره 

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
2738
پودر نوره شبیه همین واجبیایی هست که تو بازار پر شده و خاصیت نداره چون ترکیباتش تغییر پیدا کرده ولی ...

چ جالب نشنیده بودم 

پودر نوره شبیه همین واجبیایی هست که تو بازار پر شده و خاصیت نداره چون ترکیباتش تغییر پیدا کرده ولی ...

از کجا میشه خرید؟ که مطمئن باشیم اصله

مارک خاصی داره؟

طرز استفادش چجوریه؟

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
2706