2733
2739
عنوان

خودتونو بزارید جای من

110 بازدید | 9 پست

فرض کنین یه دوست صمیمی دارید که خیلی واستون مهمه. خب بالطبع ازش توقع هایی دارید.

پارسال تولدتون دعوتش کردید و اون چون یه شهر دیگه عروسی دعوت بوده(شهرای اطراف)

گفته نمیتونم بیام

اون سال گذشته تا امروز

ک دوباره دعوتش کردید و دوباره همون داستانه

میگه عروسی همون شهر دعوتم و نمیتونم بیام.

میگه بنداز یه روز قبل تر یا بعدتر. و شما این کارو میتونید کنید.

(اما من از اینکه بندازم ی روز دیگه و باز کوتاه بیام حس خوبی ندارم چون اگه پارسال اومده بود قضیه فرق میکرد نمیدونم اگه جای من بودید این حسو داشتید یا ن)

خب اگه شما بودید چیکار میکردید؟

پ.ن:(دوستم خودش تو نی نی سایته و شاید تاپیکمو بخونه.) بدون من این تاپیکو زدم که اگه حق با توعه متوجه شم.

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

خب عروسی که نمیشه جابجا کرد تولد راحتتره 

اگر با دوستت صمیمی هستی و اونم واقعا عروسی دعوته و بهانه نمیاره ناراحت نشو 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید داره میپیچونه نمیخواد بیاد اصلا😐

نه واقعا عروسی دعوته

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2731

اره تولدمیشه جابجا کرد مخصوصا اگه خیلی کار خاصی نکرده باشی هنوز

منم اگه فامیلمون عروسی داشته باشه میرم عروسی اون

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

با دوست صمیمیم راحتم غرور و این چیزا هم در مقابلش ندارم من باشم روزشو میسپرم به طرفم اگر دوس داشته باشه میاد نداشته باشه نمیاد که دو حالت بازم عزیزه برام حتما شرایطشو نداره بیاد

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
خب عروسی که نمیشه جابجا کرد تولد راحتتره  اگر با دوستت صمیمی هستی و اونم واقعا عروسی دعوته و ب ...

آخه من فقط همون روز تولدم واسم مهمه

نه واقعا عروسی دعوته

خا ولش کن 😐😐😐یا نگیر یا دو روز قبل و بعد بگیر یا بگیر نباشه مگه چی میشه 

دل نیست کبوتر که چو برخاست نشیند .... از گوشه بامی که پریدیم  پریدیم .....💖💖💖💖
2740
با دوست صمیمیم راحتم غرور و این چیزا هم در مقابلش ندارم من باشم روزشو میسپرم به طرفم اگر دوس داشته ب ...

مرسی عزیزم من به اشتباهم پی بردم

آخه من فقط همون روز تولدم واسم مهمه

خب شما یه چیزی برات مهمه اونم یه چیز دیگه براش مهمه 

پس بهش گیر نده ، ناراحت هم نشو ، کاری که دوست داری انجام بده. ولی نباید توقع داشت همه مطابق میل ما رفتار کنند 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد