2733
2734
عنوان

مریمم که یه پسر بیش فعال ویه دختره چهار ماهه دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 749 بازدید | 39 پست
ببخشید چطور بدقلق بود؟ به خاطر بچه خودم می پرسم

مثلا قنداق نمیشد بکنیش به جغجغه وصداها واکنش نشون نمیداد توجه به تلوبزیون و.. نداش رو پا نمیشد درازش کنی لالاییش کنی پستونک نگرف خ ابش بد لود تا دو سه سب تو کریر تکونش میدادم 

کتاب علاقه نداش اسباب خنرو خراب میکردو..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا قنداق نمیشد بکنیش به جغجغه وصداها واکنش نشون نمیداد توجه به تلوبزیون و.. نداش رو پا نمیشد درازش ...

وای! پسر منم یکسالشه، اصلا نمیزاره پوشکشو عوض کنم یا رو پا نمیحوابه اصلا

2728

عزیزم احتمالا دکتر بهت گفته اگه هم نگفته دفعه بعد بپرس ی سری تنقلات و نباید بهش بدی چون تحریک میشه مثل شکلات و پفک و مواد کافیین دارو...

حتما ببرش و تو ی کلاس ورزشی ثبت نامش کن (ترجیحا رزمی نباااشهه، و انفردای باشه) تنیس و شنا خیلی خووبه

نگرانم نباش انقدر به پسر کوچولوت اعتماد کن و همراهیش کن بزار استعدادش کشف بشه و شکوفا بشه

در خصوص دخترت و بقبه اتفاقهام صبور باش همسرتم تحت فشاره میگذره این روزهام

عزیزم احتمالا دکتر بهت گفته اگه هم نگفته دفعه بعد بپرس ی سری تنقلات و نباید بهش بدی چون تحریک میشه م ...

ممنون 

امروز بردم ورزش بنویسم تکواندو میگه نمیخوام بریم 

ممنون  امروز بردم ورزش بنویسم تکواندو میگه نمیخوام بریم

رزمی اصلا برای بچه های بیش فعال خوب نیست خودشم ک دوست نداره اصلا اصرار نکن امکان آسیب زدنشون ب بقیه و خودشونم بالاست اشتباهه ک میگن انرژیش بالاست بفرست رزمی

تنیس خاکی عاالیه اگه هزینش مشکلی نیست براتون 

شنا خوبه

بدمینتون

دوومیدانی و....

رشته هایی ک توش قانون و استراتژی کمه ببرش رشته ای براش خوبه ک آزادی عمل داشته باشه خودش بتونه حرکت و عوض کنه با تکنیک و استراتژی خودش بره جلو 

بچه های بیش فعال قانون پذیری ضعیفتری دارن سرخورده میشن تو ورزشهایی ک قانون زیادی داره

2740
رزمی اصلا برای بچه های بیش فعال خوب نیست خودشم ک دوست نداره اصلا اصرار نکن امکان آسیب زدنشون ب بقیه ...

شنا واب بازی دوست داره برای وضعیتش شنا بهتره 

ممنونم از راهنماییت