2733
2739
عنوان

طولانی ترین مدتی که از خونه بیرون نرفتید چند روز بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 61 پست
بگو شوهر جان من میخام مانکن بشم همیشه جوون و خوشتیپ باشم چرا دوس نداری آخه من ۵۴ کیلوام نامزدم میگه ...

دقیقا سلیقه ایه ولی من به حرفش،نیستم 😁😁😁

به قول خاله قورباغه اگه نقووورم میترکم اگه بقووورم که سنگم میزنن پس چیکار کنم 
حرفش راحته😊😊😊خیلی راحت 

درسته منم شرایط تورو نداشتم حتما نمیتونستی بری بیرون 

مثه الان من   

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

درسته منم شرایط تورو نداشتم حتما نمیتونستی بری بیرون  مثه الان من    

تو افسرده شدی باید خووتو سرگرم کنی برو شنا آب واقعا معجزه میکنه 

یه تست ویتامین دی هم یده

به قول خاله قورباغه اگه نقووورم میترکم اگه بقووورم که سنگم میزنن پس چیکار کنم 
2731
تابستان 96. از در خونه بیرون نرفتم. توی کفشام  عنکبوت  تار بسته بود. شاید باور نکنید.

چرا؟

چیشد رفتی بیرون؟

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.
شاید باورتون نشه من بعدزایمان دخترم که الان حدوده ۲ سال داره فقط ۴ یا۵ بار بیرون رفتم احساس میکنم اف ...

اخی عزیزم شما مادرها خیلی یهویی دنیاتون تغییر میکنه خیلی باید هواتونو داشته باشن 

با کوچولوت هم نمیتونی بری پارک تاب بازی؟

من خواهر زاده ام بیاد خونه امون به عشق اینکه براش سر تاب شعر تاب تاب  اب بازی رو بخونم و اون ذوق کنه میرم بیرون

2738
تو افسرده شدی باید خووتو سرگرم کنی برو شنا آب واقعا معجزه میکنه  یه تست ویتامین دی هم یده

اره  حالم خوب نیس 

نمیتونم برم بیرون./احساس میکنم یه ادم نامرئی هستم تو خونه یعنی اگه یه ماه نرم بیرون 

هیشکی نمیگه چرا انقد خونه میمونی بیا ببرمت بیرون هوا بخوری 

خیلیییییی دلم گرفته خیلی

من دو روز بیرون نرم همسرم فکرمیکنه افسردگی گرفتم😀خیلی شده باشه همون ۲روز 

چقد خوبه که انقد حواسشون بهت هست

خدا حفظش کنه برات 

چقد خوبه که انقد حواسشون بهت هست خدا حفظش کنه برات 

ممنون⚘چون داداشم اینجا نیست کسی ندارم فقط مامان و بابام هستن خودشم تک فرزنده بخاطر همین همه بیرون رفتنام با بهترین دوستمه 

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
2706