2733
2739

بچه ها توروخدا کمک کنین خیلی نگرانم.

امروز با اینکه ده روز به موعد پریودم مونده لک شدم تا حالا سوای موقعی که کیست داشتم اینطوری نشده بودم شنیدم بعضی ها میگفتن از ذخیره ی کم تخمدانه خیلی میترسم آخه من تنبلی تخمدان دارم و دکتر گفته اقدام کن. چی بخورم چی کار کنم خوبه؟ 

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

من قرص اورژانسي خوردم اينجوري شدم

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

شایدم زمان تخمک گذاربته خیلیا لکه بینی دارن وقت تخمک گذاری چرا همیشه منفی فکر می‌کنید 

برام دعا کنید منم یه روزی بیام تو نی نی سایت بگم بچم ب دنیا اومد... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شایدم زمان تخمک گذاربته خیلیا لکه بینی دارن وقت تخمک گذاری چرا همیشه منفی فکر می‌کنید 

آخه لکش کمم نبود اندازه دو تا سکه 50 تومنی بود.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

من تنبلی دارم خیلی وقتا اینجور شدم..

قرص اینام نخور...

اگر لکت یه روز بوده که هیچی اگر میخوا خونریزیت باز شه رازیانه دم کن بخور(البته اگر کیست سینه نداری و پرو لاکتینت بالا نیست)

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2738
نترس عزیزم  از عطاری بارهنگ بگیر هر روز یک لیوان صبح ناشتا با اب جوش دم کن بخور خوب خوب میشی

از چی اینجوری میشه؟ بارهنگ واسه هورمون ها خوبه؟

دوفاستون نمیخوری برای تنظیم پریودت؟ 

نه. موعد پریودام تنظیم بوده فقط به توصیه دکترم متفورمین میخورم 

عزیزم منم چند ماه اینجوری ماههای اول داشتم دغ میکردم ولی رفتم دکتر سونو اینا دادم گفتم تنبلی تخمدان دارم دکتر قرص پیشگیری داده که هورمونام خوب کار کنن ولی بازم همونجوریم

نه. موعد پریودام تنظیم بوده فقط به توصیه دکترم متفورمین میخورم 

منم تنبلی دارم اینطوری میشدم ولی من نا منظم بودم 

2 ماه نمیشدم 1 ماه دو بار میشدم ولی دوفاستون میخورم الان خوب شدم 

برام دعا کنید منم یه روزی بیام تو نی نی سایت بگم بچم ب دنیا اومد... 
من دوماهه موعد پریودم که میشه یکی دو روز اول در طول روز رگه های خونی میبینم یا ترشح خیلی کم صورتی ر ...

خب اینکه طبیعیه یک دو روز قبلش همه لک میشن. ماله من ده روزه جلوتر شده که نرمال نیست

2706