2737
2734

سلام شبتون عالی 

دوستان اینو چطور بشورم دفعه اول دادم خشکشویی الان میخوام خودم بشورم که سفیدیش خراب نشه

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با اب سرد ویه شوینده ملایم 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
2731

یه سری دادم خشکشویی ۷۰ گرفت پارسال بود الان بدم باید پول خون بدم..

بندازم تو لباسشویی خراب نمیشه...چون نو هست ..سال دوم استفاده مه ...نمیخوام به زردی بزنه

2738
من از این دارم میندازم ماشین لباسشویی

تمیز میشه؟

والونشم میندازی ...برامن از این والون پفکیاست  طلاکوب داره

یه سری دادم خشکشویی ۷۰ گرفت پارسال بود الان بدم باید پول خون بدم.. بندازم تو لباسشویی خراب نمیشه... ...

با چیز رنگی ننداز یا تنها حودشو بنداز لباسشویی یا با چیزای سفید بنداز

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
با چیز رنگی ننداز یا تنها حودشو بنداز لباسشویی یا با چیزای سفید بنداز

نه با هیچی نمیندازم..

بنظرت برا خشک شدنش همون نیمه خشک که میشه وصلش کنم که صاف وای میسته

من سالی ءیه بار میشورم تمیز میشه اصلا لازم نیست شستشو طولانی بزاری والانم محمله میندازم ماشین تمیز م ...

محمله چیه؟

مرسی گلم

نه با هیچی نمیندازم.. بنظرت برا خشک شدنش همون نیمه خشک که میشه وصلش کنم که صاف وای میسته

اره بعدشم اگ بخار شو داری اونو روش بکش

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
2706