2733
2739
عنوان

امشب ي سالگي عقدمون بود😍(ويث فوتو)😁

| مشاهده متن کامل بحث + 53466 بازدید | 1461 پست
اصلا میخوام که برنداری ولی بعدا عکساشو میفرستم تا روت سیاه بشه خیلی بی ادبی 

برو بابا خدا شفات بده ... هر وقت تونسی عکس مثلا بچه ات رو 😏😏 از گوگل و اینستا پاک کنی تا رضایت شوهرت جلب بشه ب منم خبر بده پاکش کنم 😂😂😂

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خخخخخخ فقط اونجاش ک برای همتون از این سوهرا ارزو میکنم 😂😂😂😂خودشیفته 

ان شاالله همیشه ساد باشی 

تیکر عروسیمه 😍ان شااالله میشه برای اینک سرموعد برگزارشه ب خوبی و خوشی،ی صلوات مهمونم کنی؟!
2738
خانمایی که حرفمو باور نکردن میتونند برن تاپیکم و عکسارو ببینند

میبینم ک تاپیکتو قفل کردی😂😂😂

دستتو رو کردن کاربرا  برو برو اونی ک فک میکنی ماییم خودتی😏😏

اون بچه ک عکسش بخشه هیچ شباهتی با بچه تو نداره هیچ ... حالا فهمیدم جنس خوب بوده😁😁

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔
دقیقا

بیخیال بابا تاپیک زده عکس بچه اش رو گذاشته هیچ شباهتی بینشون نبوده بچه ها فهمیدن  بهش گفتن جواب نداشته تاپیک قفل کرده😁

میبینم ک تاپیکتو قفل کردی😂😂😂 دستتو رو کردن کاربرا  برو برو اونی ک فک میکنی ماییم خودتی😏😏 ...

بابا بيخيالللل😂😂 خودش ميدونه و خداش 

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...
خانمایی که حرفمو باور نکردن میتونند برن تاپیکم و عکسارو ببینند

عزیزم ولی واقعا اون عکس اصلا شبیه بچه ی شما نیست.

تن بچه تون سلامت ولی چه اصراریه بچه ی مردمو به جای بچه ی خودتون جا بزنید . خیلی عجیبه 😐😐😐

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
2706