2737
2734
عنوان

کسی هست مثل من باشه؟

137 بازدید | 25 پست

ک ندونه به چی علاقه داره و چیکارکنه؟^

همش توخونه بیکارباشه ندونه چ کلاسی بره چیکارکنه

؟^

دیونه شدم انقدرفکرکردم توخونه افسردگی گرفتم😢

یه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم هستم بیشتر نتم

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2728

اصلا،  خیلی بده این کار،  این ثانیه هایی که به بیکاری میگذرونی و تلف میکنی، زمینه ی ای کاش گفتنت تو ۲۰ سالِ دیگس‌، به رویاهات و اهدافت بپرداز! 

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
اصلا،  خیلی بده این کار،  این ثانیه هایی که به بیکاری میگذرونی و تلف میکنی، زمینه ی ای کاش ...

دوستدارم میکاپ حرفه ایی برم ولی الان شرایط مالیشو ندارم بااین گرون شدن لوازم ارایش

یه 
2738

به یکماه اخیر فکر کن، چهچیز مهمی یاد گرفتی، بهت اضافه شده و چه پیشرفتی کردی؟  اگر هیچی،  از خودت بدت نمیاد؟ برنامه بریز، به اهدافت رسیدگی کن.

البته این یه مشوق هم میخواد

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
دوستدارم میکاپ حرفه ایی برم ولی الان شرایط مالیشو ندارم بااین گرون شدن لوازم ارایش

فقط همینه هدفت عزیزم؟  اهداف دیگه هم داری؟  به اونا فکرکن.

و اینکه اگر میتونی و واقعا عاشق میک آپی پولشو جور کن.

به یکماه اخیر فکر کن، چهچیز مهمی یاد گرفتی، بهت اضافه شده و چه پیشرفتی کردی؟  اگر هیچی،  ا ...

خب دقیقا چون ب این چیزا فک میکنم حس افسردگی وگوشه گیری پیدارکردم.....

مشوق هم ندارم 

خاک توسرشوهرم.

یه 
خب دقیقا چون ب این چیزا فک میکنم حس افسردگی وگوشه گیری پیدارکردم..... مشوق هم ندارم  خاک توسر ...

حیف..همسرت میتونست مشوق فوق العاده ای باشه،  ازش کمک بخواه. و بگو بهت پول بده تا به هدفت برسی

خیلی بده..روزام تکراری و بیهوده شدن😕

تموم😶😑

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2706