2737
2734
عنوان

یعنی دیگه نامزدم منو نمیخواد؟😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3881 بازدید | 54 پست
اگه عزیزم قرار بااین س ماه فراموشت کنه همون بهتر ک کلا نباشه ک ت زندگی با ی بچه ازش خسته بشی

اخه سه ماه توی زندگی ی نفر نباشی حسش بهت کم نمیشه؟بهت سرد نمیشه؟

دوستم بهم گف ممکنه توی این 3 ماه بره با یکی دیگه  ب خودش گفتم بعد این 3 ماه عشقی میمونه؟گف اگه ...

پس ادم هوس بازیه بعداز ازدواجم شما دائم باید دلتون بلرزه بخاطر اینکه نکنه اقا فیلش یاد هندستون کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه سه ماه توی زندگی ی نفر نباشی حسش بهت کم نمیشه؟بهت سرد نمیشه؟

اگه واقعاً دوست داشته باسه نه

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2731
دوست عزیزم نمتونم بگم ازت بدش میادیانه ولی قطعا میتونم بگم عاشقت نیست...این یه رفتاره شایعه بین پسرا ...

ببین اخه ما رابطمون خیلی خوب بود ولی ی مدت سرچیزای بیخود ازهم دور شدیم و سرد شد  و چون این مدت نمیتونیم بهم نزدیک باشیم زیاد و من شهر خودمم ممکنه سردترهم بشیم واس همین گف تا 3 ماه دیگه ک دوباره بیای شروع میکنیم 

راستش من خودمم اصلا از پیام دادن و رابطه مجازی خوشم نمیاد چون واقعا نمیشه حسو بیان کرد اونم کم انلاین میشه و سرکاره و اونجوری نیس ک از صب تا شب در حال پیام دادن باشیم 

پس ادم هوس بازیه بعداز ازدواجم شما دائم باید دلتون بلرزه بخاطر اینکه نکنه اقا فیلش یاد هندستون کرده

دوستم ک نمیشناستش زیاد اون گف این 3 ماه تنهاش نزار همش ب شهرشون رفت و امد کن 

ولی من سختمه اینجوری 

شاید این دوری لازمه چون خودمم دلم رابطه مجازی نمیخواد

دوستم ک نمیشناستش زیاد اون گف این 3 ماه تنهاش نزار همش ب شهرشون رفت و امد کن  ولی من سختمه این ...

باهاش درارتباط باش هروز باهاش تلفنی حرف بزن گاهی در طول روز بهش پیام بده یجوری رفتارکن که مشتاق دیدنت بشه شایدم میخواد امتحانت کنه که اون نیست چقدر بهش وفاداری

2738
باهاش درارتباط باش هروز باهاش تلفنی حرف بزن گاهی در طول روز بهش پیام بده یجوری رفتارکن که مشتاق دیدن ...

وقتی یکی ب ادم میگه میخواد بعد 3 ماه ک اومدی از نزدیک باهات باشه و نمیتونه رابطه مجازی داشته باشه نمیشه ک خودمو کوچیک کنم و همش پیام و زنگ بزنم شاید این 3 ماه ک ازش دورشدم قدرمو بدونه و دلش برام تنگ شه 

دوستم ک نمیشناستش زیاد اون گف این 3 ماه تنهاش نزار همش ب شهرشون رفت و امد کن  ولی من سختمه این ...

دخترا همینن تا یه اتفاقی میفته همش عین خوره میفتن به جون مغزوقلبشون که ای وای چیشد که اینجوری شد بولله قسم اون انقد درگیر نیست که توالان ناراحتی اتفاقا من پست تورو دیدم عضو نی نی سایت شدم چون همینجوری نتونستم جواب بذارم خواستم بگم فکروخیال نکن خودخوری هم نکن تو این سه ماهم واقعا پیگیرش نشو عشق و حالتو بکن بخواد برمیگرده تو تقصیری نداری خیلیا نمیرن پیش نامزداشون الان ما ترکیم اینجا اکثرا باباها اجازه نمیدن دخترا برن‌پیش نامزداشون تازه ما نامزد مدل شما نداریم نامزد به اونی که عقد کرده میگیم ولی پسر حق اعتراض نداره توصیه آخر درهرصورت کلاستو حفظ کن محلش نده😁

دخترا همینن تا یه اتفاقی میفته همش عین خوره میفتن به جون مغزوقلبشون که ای وای چیشد که اینجوری شد بول ...

اخه توی این 3 ماه حسش از بین نمیره بهم اگه نرم سمتش؟

خیلی دوسش دارم

ببین اخه نمیدونم تاپیکای قبلیمو خوندی یا ن ولی ی مدت نزدیکه ی ماهه رابطمون خیلی داغون و سرد شد و از ...

خب عزيزه دلم سرد شدن تو دوران نامزدي خيلي بده 

اگه مهم بوده بحثاتون قضيش جداس اما اگه نه..ببين تو بايد شريك زندگيت رو از محبت سيراب كني جوري ك بدون تو نتونه. و هرجاي دنيا باشي بياد ديدنت 

من ٤روز رفتم تركيه نامزدم داشت ديوونه ميشد وقتي برگشتم چند كيلو كم كرده بود

ناگهان متعجب شدم زنی که سال پیش بودم کجاست؟یا آنکه دوسال پیش بودم و در فکر آن زن من اکنون چگونه آدمی هستم ؟

درکت میکنم عزیز خیلی از اطرافیانم تواین موقعیت قرارگرفتن.....میدونی این موجوداتی خدا خلق کرده خیلی عجیبن تکلیف آدمو مشخص نمیکنن اونم فقط یه دلیل داره اینکه میخواد تورو تومشتش نگه داره و بیشتر درموردت فکر کنه والا قربونت برم هیچ رابطه صفر وصدی اینجوری نیست درمورد اونم نگران نباش حسش به توازبین نمیره به موقعش برمیگرده اگه خیلی پیگیرش نباشی ولی اگه خیلی گیربدی که چرااینجوری منو اذیت میکنی یهویی دیدی گوشیشو خاموش کرد والا مردا این مدلی ان

این سه ماه قشنگ معلوم میکنه قضیه از چه قراره لازم نیس ترفند خاصی پیاده کنی دوستت داشته باشه میاد زیر یه سقف نیستید اگه عروسی کرده بودین میگفتم نذار جدایی بینتون بیفته بلخره اسمش دوران نامزدیه دیگه باید همو خوب خوب بشناسید ببین این آدم تحملش چقدره البته هرزنی صلاح زندگیشو خودش بهتر میدونه من سعی کردم فقط نقاط کوری که ممکن بود ازنظرت پنهون مونده باشه بگم 😗