2737
2734
عنوان

یعنی دیگه نامزدم منو نمیخواد؟😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3881 بازدید | 54 پست
خب عزيزه دلم سرد شدن تو دوران نامزدي خيلي بده  اگه مهم بوده بحثاتون قضيش جداس اما اگه نه..ببين ...

رابطه ما فرق داره اخه عزیز من 

من خودمم حس میکنم شاید بهتره ی مدت دورباشم ازش بلکه درست شه همه چی

رابطه ما فرق داره اخه عزیز من  من خودمم حس میکنم شاید بهتره ی مدت دورباشم ازش بلکه درست شه همه ...

اره ممكنه دوري باعث بشه هركي اشتباه خودشو بفهمه و دل تنگ بشيد

ناگهان متعجب شدم زنی که سال پیش بودم کجاست؟یا آنکه دوسال پیش بودم و در فکر آن زن من اکنون چگونه آدمی هستم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درکت میکنم عزیز خیلی از اطرافیانم تواین موقعیت قرارگرفتن.....میدونی این موجوداتی خدا خلق کرده خیلی ع ...

اره خودمم ب این نتیجه رسیدم ک مردارو هرچقدر دنبالشون بیفتی بدتر میکنن واس همین شاید اگه دورشم و پیگیر نشم دلش تنگ شه

2731

مگه میشه نامزد باشین.و سه ماه بی خبر؟ حتی دوست دختر و دوست پسر هم سه ماه همو ول نمیکنن. مطمین باش اصلا دوستت نداره و حتما پای کسی در میونه. خودتو گول نزن. ناپیک بعدیتم گواه همین موضوعه

2738

به نظر من میخاد سه ماه کات کنید تا ازاد باشه و با کس دیگه ایی اگر پیش اومد ارتباط داشته باشه. به شما هم اونجوری جواب داده که توی آب نمک نگهت داره . 

ما دختریم . مسلح به خطرناک ترین سلاح جهان : مهربانی