2733
2734
عنوان

ضد آفتاب مناسب

52 بازدید | 9 پست

دوستان سلام

من پوستم مختلطه.یعنی نه چربه نه خشکه

یه مدت کردم الارو استفاده کردم.نمیدونم بقیه میگفتن خوبه

امروزم رفتم بژ روشنش رو گرفتم

اما اینقد توی داروخونه کرم با مارکا و قیمتای مختلف نشون داد موندم کدومش واقعا بهتره

اونا که اونجا تبلیغ میشد یا چی؟؟؟

اینقدم زیاد بود که اصلا نمیشد انتخاب کرد

شما چه کرمی زدین که خوبه و پوشانندگی خوبی داره و پوستم صاف و خوب نشون میده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من بدون رنگ میزنم پرودرما و راسن عالین نسبت ب قیمتشون  اگ قیمت بالا میخوای ویشی یا اوسیدیرین

نه پوستم خوب نیس

بدم نیستا.معمولیه.

یه سری اوم میبینه پوستشون صاف و روشن و خوبه.اونجوری میخوام

بدون رنگ سفید نمیکنه پوست رو اخه؟

نه کاملا بدون رنگه اینی ک گفدم راسن و پرودرما. برق هم نمیفته رو پوست البته من برای پوست های چربش رو میگیرم

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
نه پوستم خوب نیس بدم نیستا.معمولیه. یه سری اوم میبینه پوستشون صاف و روشن و خوبه.اونجوری میخوام

پریم پوشانندگی خوبی داره من سال پیش بجا کرم پودر استفاده میکردم

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
2738

بچه ها یه نکته راجبه ضد آفتاب می خوندم که نوشته بود اکثر ضدآفتاب ها حاوی مواد مؤثر مختلفی هستند تا از پوست شما در برابر اشعه های مضر فرابنفش (UVA و UVB) محافظت کنند. این عناصر به دو گروه اصلی تقسیم می شوند: فیلترهای فیزیکی و شیمیایی.

ضد آفتاب فیزیکی

در این نوع کرم ها فیلترهای فیزیکی رایج، دی اکسید تیتانیوم و اکسید روی هستند. آنها یک مانع فیزیکی بین پوست و اشعه های فرابنفش ایجاد می کنند.

ضد آفتاب شیمیایی

فیلترهای شیمیایی شامل اوکسی بنزون، آووبنزون، هموسالات و اوکتینوکسات می شود. این مواد، اشعه های فرابنفش را جذب می کنند تا پوست مان آنها را جذب نکند.

پس هروقت خواستین یه ضد آفتاب انتخاب کنید به این نکته توجه کنید که هم محافظ فیزیکی داشته باشه هم شیمیایی