2737
2734
عنوان

پدرم دیوونه ام کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 965 بازدید | 29 پست

به زور هرگز ازدواج نکن   ولی ندیده هم خواستگار رو رد نکن  بزار بیان بعد یه عیبی بزار اگه خوشت نیومد 

بابات هم به روش خودش نگران تو هستش انشالله زندگی خوب با یه ازدواج خوب داشته باشی تا پدرت هم راحت باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میام میزنم تو سرت استارتر ها یعنی چی که خودمو میکشم؟😡😡😡برو بکش قبل از اینکه من‌دستم بهت برسه اتفا ...

بخدا تو شرایط منو نمیدونی از ۱۹ سالگی تنها مشکل خونه ی ما و حتی دعوای پدر مادرم ازدواج منه من اصلا روحیاتم جوری نیست که با هرکسی بخوام ازدواج کنم و خکشحال باشم‌که شوهر کردم ولی بابام فکر میکنه این چیزا مزخرفه و من باید هرکی اومد بگم باشه و وقتی میگم‌نه دنیارو جلو چشم‌من و مامانم سیاه میکنه

2731

با افرادی که خواستگاری میان صحبت کنید و درنهایت بگید به درد هم نمیخوریم که برن و دنبال شما نباشند. این مسائل فقط گریبانگیر شما نیست. تو این جامعه افکار متعصابه و پوچ بسیار هست.  سعی نکنید با افرادی که مجبور هستید باهاشون زندگی کنید، بجنگید. در وهله اول خودتون اسیب میبینید. والدین به اندازه سطح فرهنگ و تفکر خودشون صحبت میکنند و از دیدشون فلان کار به نفع فرزندشونه. شما که تحصیل کرده هستید، باید این افراد رو همینطور که هستند بپذیرید و به این فکر نکنید دارن باشما لج میکنند یا کاری میکنند که خوشبخت نشید. فکر ایشون این هست به این شکل زندگی خوشی خواهید داشت پس نیتشون خیره اما به روش غلط...کاری هم که دوست ندارید انجام ندید اصلا.  با سیاست رفتار کنید. 

2740
۳۰ سالشه یک سال و نیمه باهمیم همش دزموزد اینده باهم حرف میزنیم ولی در عمل کاری نمیکنه‌

پس یه کم جدی باهاشون صحبت کنید و بگید برای ایندتون برنامه دارید و خواسته تون این هست تشکیل زندگی بدید. اقایون ازخداشونه اکثرا از زیر بار مسوولیت در برن. شما سر صحبت رو باز کنید 1 سال زمان کمی نیست برای دودوتا 4 تا کردن زندگی

پس یه کم جدی باهاشون صحبت کنید و بگید برای ایندتون برنامه دارید و خواسته تون این هست تشکیل زندگی بدی ...

میترسم اگه تحت فشار قرارش بدم از دستش بدم 😔ولی خودمم تصمیم دارم جدی تر بگم

میترسم اگه تحت فشار قرارش بدم از دستش بدم 😔ولی خودمم تصمیم دارم جدی تر بگم

فشار نه... اما هر از چندگاهی مطرح کنید موضوع رو و بگید تصمیمی که برای خودتون گرفتید این هست مثلا تا فلان موقع تشکیل زندگی بدید و به اهداف بعدی تون برسید. هرکسی خواسته هایی تو زندگی داره و اگه طرفش، دوستش داشته باشه سعی میکنه کاری کنه در رسیدن همسرش به اهدافش، کمکش کنه نه اینکه مانع بشه یا سر بدوونتش...
فقط بهش خاطرنشان کنید هدفتون از ارتباط داشتن با یه مرد، گذروندن وقت نیست.. اهداف بزرگتری دارید.. 

اره دوست پسرمو دوست دارم ولی شانس ندارم که همه با دوست پسراشون راحت ازدواج میکنن نمیدونم چیکار میکنن ...

خب عزیزمن بهش بگو اگه میخاد زودتر بیاد فعلا عروسی هم نکردین مهم نیست وگرنه یکم به فکر خودت باش

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین