2726
عنوان

پدرم دیوونه ام کرده

965 بازدید | 29 پست

من رابطه خوبی با پدرم دارم اونم منو خیلی دوست داره مشکلم از جایی شروع شد که ۱۹ ساله شدم و خواستگار واسم اومد دوتاش پسر عمه هام بودن که من هیچ علاقه ایی نداشتم بقیه هم داغون بودن پدرم خیلی دوست داشت ازدواج کنم به طود ویژه دوست داشت با یکی از پسر عمه هام ازدواج کنم من نمیدونم مگه اون میخواد با یه ادم بره یه عمر زندگی کنه که اون باید بپسنده تا الان که ۲۵ سالمه تا جایی که یادمه اسم خواستگار که میاد تو خونه ی ما دعوا میشه مادرم خیلی منطقیه و اعتقاد داره من باید با کسی ازدواج کنم که میخوام ولی پدرم سر این موضوع با مادرمم دعوا میکنه که تو به فکر اینده ی بچه ات نیستی و بیخیالی .الان دوباره یه خواستگار اومده من نمیدونم مگه هنوز کسایی هستن که کسیو ندیدن بخوان برن خواستگاری؟ این اقا منو ندیده منم ندیدم فقط پدرش مارو میشناسه من گفتم نه چجور کسی که منو ندیده اینقدر بچه ننه اس دنبال مامام باباش را میوفته میاد خواستگاری اونم تو این دوره زمونه؟ باز بابام داره شروع میکنه دعوا و میگه نمیذارم اینم رد کنی بخدا پسر کار نداره الکی بابام میگه خرید فروش ماشین میکنه میخواد فقط اسم شوهر بالاسرم باشه ...خدایا من چه گناهی کردم منم مثل اینهمه دختر که با عشق ازدواج میکنن میخوام با کسی که دوست دارم ازدواج کنم بخدا من از اسم خواستگار تن و بدنم میلرزه متنفرم چون همیشه دعواس بعدش همیشه ...میخوام خودمو بکشم بابام از دستم راحتشه احسای میکنم من باعث عذابشم میخواد مثل یه دختر توسری خور شوهر کنم و راضی باشم به اینکه یه اقا بالاسر دارم بخدا من ارشد خوندم معلم زبانم نمیدونم چرا پدرم اینارو نمیبینه خوشبختیه منو فقط تک شوهر کردن میدونه افسوس که ذهنای پوسیده عوض نمیشن خیلی دوسش دارم ولی نمیبخشمش واسه تموم این استرسایی که سر شوهر کردن بهم وارد کرد

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2858671&slug=سلام-نی-نی-یار-لطفا-این-تاپیک-رو-پاک-میکنید-تشکر&postId=93187552ببحش استارتر جون بچه ها بی زحمت گزارش مرسی 😘

دل نیست کبوتر که چو برخاست نشیند .... از گوشه بامی که پریدیم  پریدیم .....💖💖💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بذار بیان بشینن بعد بگو مثلا فلان عیب داشت اینی ک شما از پیش میگی نمیخام خانوادت گارد میگیرن شاید اصلا بیاد بشینه خود پدرت بگه ب درد نمیخوره...جلو جلو.شما میگی اونارو حساس کردی 

2728

این که پسره کار نداره حق داری ولی اینکه پسره بچه ننه است اینا نه از سر کم تجربگی داری لج میکنی، پدرتون هم نگران آینده شما هستن همه چی که کار و پول نیست از اینکه تنها بمونی میترسه، کم ندیدم اطرافم که با همین تفکرات الان به شدت پشیمونن

حق با توعه.

اگه کار و بار درست و حسابی داشت و با معیارات جور بود قبول کن باهاش صحبت کنی یه وقت میبینی همونی بود که تا حالا دنبالش بودی اما معیارات جور نی دیگه حرفی نمیمونه

اوو فیلم زباد میبینیا خواهر...  همینارم قبول کن تا بعدا پشیمون نشدی...  خواستگار کجا بود ...

نمیخوام من همه چیز تو زندگیم دارم ماشین. پول. کار چرا باید با کسی ازدواج کنم که نمیخوام و دوسش ندارم کخ چی بهم اضافه بشه؟ گور بابای هرچی خواستگار بیخوده

جل الخالق 😐خوب بزار بیاد ببین خیلی ها بودن که مثل توفکر میکردن ولی بعد یه دل نه صد دل عاشق شدن 😤پس لگد نزن به بختت کار نداره میشه تاثیر بزاره رو انتخابت ولی اینکه بگی ندیده چرا نیاد نه این دیگه من در اوردیه 

کسی رو دوس داری؟

اره دوست پسرمو دوست دارم ولی شانس ندارم که همه با دوست پسراشون راحت ازدواج میکنن نمیدونم چیکار میکنن😔من بلد نیستم .اون میگه میام خواستگاریا ولی کی میاد خدا میدونه

2706