2733
2739
عنوان

خانومای متاهل ✌

268 بازدید | 16 پست

ببخشید میشه جواب بدین . 

من از10خرداد تا الان قرص ال دی مصرف کردم چون شوهرم ماموریت بود اومده بودمنم خواستم پریودمو عقب بندازم .امروزقطع میکنم بلکه فرداپریودشم  ببخشید واسه بچه هم اقدام کردیم . یعنی احتمال داره که بااین وجود بتونم بچه دار بشم؟ نکنه بخاطر قرص و وقت پریودم بچه دار نشم . لطفا هرکی اطلاع داره راهنماییم کنه 

نفرین عامون برتو( مادرشوهر...😑 )

من برای عروسیم خوردم فقط ۳ روز بعد نخوردم ولی ۲ هفته طول کشید تا پریود بشم

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وقتی برا بچه اقدام کردی نباید دیگه قرص میخوردی چون باعث میشه باردار نشی.یا اگر شده باشی سقط بشه. اگر امشب قرصت رو ول کنی 2 یا 3 روز بعد پری میشی . احتمالش خیلی خیلی کمه که با وجود مصرف قرص باردار شده باشی

2738
قرص ضد بارداری میخوری اقدامم میکنی😂😂عزیزم این چ کاریه خو

😑😑😑😑باور میکنی نمیدونستم ؟ منم گفتم بخورم پریود نشم بعد اقدام میکردم 😕😕😕تازه داشتم روزارو میشمردم ببینم باردارمیشم یا خدامنو بکش بااین مغزخرم 😭😭

ببخشید عزیزم ولی کی خندیدم چقد بامزه صحبت میکنید😂 چطور با خوردن قرص ضد بارداری منتظر نی نی بودی😄

تاحالا مصرف نکرده بودم برای همین اشتیاقی نداشتم ازش اطلاعات کسب کنم 😑😑😑😑😑تازهههههه کلی راه و روش رو انجام میدادم صلوات که خدایا بهم دختر بده 😯😯خاااااک برسرم

تاحالا مصرف نکرده بودم برای همین اشتیاقی نداشتم ازش اطلاعات کسب کنم 😑😑😑😑😑تازهههههه کلی راه و رو ...

منم تا حالا اصلن نخوردم ولی میدونم با خوردن قرص دیگه باردار نمیشی انشاالله ماه بعد اقدام کن... 

منم تا حالا اصلن نخوردم ولی میدونم با خوردن قرص دیگه باردار نمیشی انشاالله ماه بعد اقدام کن... 

ممنون عزیزم . برم به شوهرم بگم قرص خوردم امیدوارنشه     

2706