2737
2734
عنوان

خدایا چرا این قد بدبختی

121 بازدید | 15 پست

شوهرم همش اذیتم میکنه با اینکه هنوز به سال نرسیده ازدواجمون ولی اصن حرفمو گوش نمیده ی چیز ازش میخام باید کلی خواهش و التماس کنم روزی صدبار ارزوی مرگ میکنم دیگ دیوونه شدم اصن برام‌ ارزش قاعل نیست دارم دق میکنم دیگ ۷ سال اختلاف سنیم داریم خدایا به خانوادمم احترام نمیزاره مصلا بهش میگم ب خودت برس اصن عین خیالش نیست

واست خرید میکنه

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خیلی سخت واقعا 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم عزیزم .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           

سعی کن توقعت رو یکم بیاری پایین. شما شوهرت رو همینجوری که الان هست دیدی و پسندیدی پس نباید توقع داشته باشی خودش یا ظاهرش رو تغییر بده. اینکه به ظاهرش نمیرسه نشونه بی احترامی به خانوادت نیست. سعی کن همیشه لباساش رو تمیز و اتو کشیده بزاری. اینجوری خود به خود مرتب میشه و شوهرت هم کم کم یاد میگیره باید مرتب باشه. بعدم اگر ایرادی داره مستقیما ایرادش رو بهش نگو. مردا زود جبهه میگیرن. مثلا اگر لباس پوشیدنش رو دوست نداری نگو بهش این چیه پوشیدی. بگو دلم میخواد این سری با سلیقه خودم برات خرید کنم. بگو سلیقه تو خیلی خوبه ولی این بار دوست دارم مثل سلیقه من لباس بپوشی و ... سعی کن با حرف خامش کنی نه با جنگ و دعوا.

اگر هم چیزی نیاز داری بخر حتما. مردا یکم فراموشکارن. باید چند بار بهشون بگی تا یادشون بمونه. فکر نکن این چند بار گفتنه نشونه اینه که شوهرت نمیخواد بخره و تو باید التماس کنی. 

2738
من از خیلی چیزام گزاشتم عروسی و طلاعو خونه انچناننیو

پول داره یا واقعا توانشو نداره

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
من از خیلی چیزام گزاشتم عروسی و طلاعو خونه انچناننیو

خب حالا چون از این چیزا گذشتی گلم که نباید منتی رو سر شوهرت داشته باشی یا اینکه الان توقعت ازش زیاد باشه. من از حرفات اینجوری فهمیدم که کلا میخوای شوهرت رو بکوبی و از نو بسازی. یه چیز کاملا غیر ممکن

خب حالا چون از این چیزا گذشتی گلم که نباید منتی رو سر شوهرت داشته باشی یا اینکه الان توقعت ازش زیاد ...

اخه همع چیو رو سر من میکوبن همش ب من میگن چرا بهش نمیرسی چند دست لباس خریدم تا قیمتشونو فهمید گفت برو پس بده جلو همه ضایعم کرد

2706