2737
2739
عنوان

کیا میفهمن کی وقت تخمک گذاریشونه

343 بازدید | 19 پست

کیا میفهمن کی وقت تخمک گذاریشونه نشونه هاش چیه .

من دوماهه قرص ال دی میخورم هفته سوم قرص که میشه تخمدونام درد میگیره کسی میدونه علتش چیه بعد هفته سوم دوباره قطع میشه دردش .البته پریودم نامنظمه برا تنظیمش دکتر گفت دوماه ال دی بخورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فهمیدنش اصلا سخت نیس

وسط ماه تقریبا ۱۴ روز از پریودی مبشه تخمک گذراری دیگه

من خودم این جور مواقع از حالتام کامل میفهمم هم ترشحات خیلی بیشتر میشه هم گاهی وقتا یه کوچولو یکی از تخمکدان ها یه درد خفیف داره سینه ها یه ذره حساس تر میشن

و البته میل جنسی هم تو اون بازه از حالت عادی بالا تر میده

💏"You & me 💕make a wonderful "We
2738
خب بگید مثلا ترشحتون چه شکلیه یه کمکی به من بکنید .من نمیدونم اصلا تخمک گذاری انجام میشه تو بدنم یا ...

شبیه سفیده تخم مرغ چسبناک ب طوری ک بین دو انگشت کش میاد

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
فهمیدنش اصلا سخت نیس وسط ماه تقریبا ۱۴ روز از پریودی مبشه تخمک گذراری دیگه من خودم این جور مواقع ا ...

اگه درد تخمدونام رو  بشه حساب کرد واون ترشحاتو پس منم تخمک گذاریم هست .ولی میشه کسی پریودش نامنظم باشه اما تخمک گذاریش مرتب باشه

اگه درد تخمدونام رو  بشه حساب کرد واون ترشحاتو پس منم تخمک گذاریم هست .ولی میشه کسی پریودش نامن ...

نه دیگه احتمالا وقتی پریود نا منظمه تخمک گذاریم نا منظم میشه باید اگه میخوای باردار شی از کیت تخمک گذاری استفاده کنی تا بفهمی دقیقا چه روزیه

💏"You & me 💕make a wonderful "We
2706