2737
2734
عنوان

فرزند خواندگی

596 بازدید | 20 پست

سلام ✌️😍

نظرتون در باره فرزند خونده چیه ؟ 

اگه خودتون یا اطرافیان انجام دادید تجربتون رو بگید !

چه چالش هایی توش میبینید ؟

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
تجربه نداشتیم ولی قصد خودمه در آینده، بیشترین چالشش برای بچست که اخت بگیره با خانواده جدیدش و خودشو ...

جدا ؟ چطور به این نتیجه رسیدی که فرزند خونده داشته باشی؟

البته بچه ی خیلی کوچیک زود اخت میگیره

یکی از دوستای‌من یه دختر بچه ی‌ یک ساله رو گرفته و خیلی زود باهاش‌جور شده 

من فک کنم بیشترین چالش برای پدر و مادره جدیده

که بتونن درست رفتار کنن بدون اینکه‌قضاوت بشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوس دارم خارج بووم ی پسر بچه ی دورگه ی گردالیه بامزه رو ب فرزند خوندگی قبول میکردم 😍

انتخابی نیست فک کنم یه بچه که با شما مچ باشه رو بهتون میدن 

جدا ؟ چطور به این نتیجه رسیدی که فرزند خونده داشته باشی؟ البته بچه ی خیلی کوچیک زود اخت میگیره یکی ...

من اگر بخوام بچه بگیرم بزرگتر میگیرم که بفهمه بچه بیولوژیکی من نیست، که لازم نباشه دروغ بگم به‌ش و کل زندگیم نگران این موضوع باشم، با یه قصه تو عالم بچگی شرایطشو براش توضیح میدم🤗

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 
2738
من اگر بخوام بچه بگیرم بزرگتر میگیرم که بفهمه بچه بیولوژیکی من نیست، که لازم نباشه دروغ بگم به‌ش و ک ...

اون دوستمم تموم مدارکشو نگه داشته وقتی بچه عقل‌رس‌شد بهش‌بگن کوچیک باشه قشنگ میشه مثل‌بچه ی‌خود ادم فک کنم 

ولی خیلی کار خیریه

درباره تصمیمم بگم مخالف تولید مثل انسانم ولی از کارهای نوعدوستی خوشم میاد، اگه شرایطشو داشته باشم چرا به بهترشدن شرایط زندگی یه انسان دیگه کمک نکنم؟! 🤗 قوانین سرپرستی تو ایران میدونم داغونه، نمیدونم چقد بتونم تصمیممو در آینده عملی کنم🙂

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 
درباره تصمیمم بگم مخالف تولید مثل انسانم ولی از کارهای نوعدوستی خوشم میاد، اگه شرایطشو داشته باشم چر ...

خیلی فلسفه ی قشنگی داری‌برای تصمیمت افرین

درسته ایران یکمی‌سخته ولی‌شدنیه 

فرهنگ خانواده رو هم باید در نظر‌گرفت و همرو یه جورایی اموزش داد و اماده کرد

درسته مثل انجلینا جولی و همسرش ک از نژادهای مختلف گرفته بودن

واقعا حیفه وقتی‌یه خانم و اقا میتونن از یه بچه مراقبت کنن و بهش‌خونواده بدن اون بچه توی‌بهزیستی پروشگاه یا وسط جنگ و قحطی بزرگ بشه درست مسئولیتش‌گردن پدر و مادر‌واقعیشه ولی اگه کسی‌توانشو داره واقعا کاره خوبیه بنظرم

واقعا حیفه وقتی‌یه خانم و اقا میتونن از یه بچه مراقبت کنن و بهش‌خونواده بدن اون بچه توی‌بهزیستی پروش ...

واقعا واقعا واقعا موافقم و اینکارو خیلی دوست دارم امیدوارم فرهنگش بیشتر جابیفته

خداجون مرسی بابت عیدیه قشنگت😍😘الهی قسمت همه ی منتظرا شه ...
واقعا واقعا واقعا موافقم و اینکارو خیلی دوست دارم امیدوارم فرهنگش بیشتر جابیفته

اون دوستم که ازش‌گفتم خیلی هنوز حرف‌میشنوه با اینکه یک سال گذشته و خودشون خب‌توانایی‌بارداریم داشتن یه سری گیر‌میدن که نمیتونستن و این صحبتا یه سری هم دایه ی عزیز تر از مادر و اصلا نمیشه یه نه جلوشون به بچه گفت 

2706