2733
2734
عنوان

ترم تابستون دانشگاه پیام نور

885 بازدید | 7 پست

بچه ها کسی میدونه دانشگاه پیام نور الان من ۱۱ واحدبیشترندارم..تابستونم فقط ۸ واحدمیشه برداشت. چون ترم اخرم به حساب میادمیتونم ۱۱واحدو بردارم یانه؟؟؟

نه ۸ واحد میتونی

اگه واحدایی که مونده بیشتر از دو درس نشه ترم بعد معرفی به استاده

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

زنگ بزن از اموزش بپرس خیالت راحت بشه ولی تاجایی ک من دانشجو بودم تابستون فقط ۸تا میشد برداشت.اگ ترم اخر باشی مثلا ترم پاییز یا بهار هرچقدر واحد داشته باشی میتونی برداری اونم قبلش باید به اموزش بگی سیستم باز کنن.ولی اینک تابستون ۱۱تابرداری بعید میدونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
زنگ بزن از اموزش بپرس خیالت راحت بشه ولی تاجایی ک من دانشجو بودم تابستون فقط ۸تا میشد برداشت.اگ ترم ...

اگه پاییزیا بهارم باشه ترم اخرتا ۲۴ واحدبیشترنمیشه برداشت میشه؟؟

معرفی به استادهزینه اش چطوریه میدونی؟؟؟

نه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2738