2733
2739
عنوان

مادرشوهرتونو چي صدا ميزنيد؟

2126 بازدید | 140 پست

من ٥ ساله ازدواج كردم هنوز مادرشوهرمو هيچي صدا نزدم البته يك بار بهش گفتم حاج خانم بعدش كه اومديم خونه شوهرم گفت به مامانم نگو حاج خانم بگو مامان

منم اصلا نميتونم كسيو بغير از مامان خودم مامان صدا كنم خيلي سختمه بعد از اون ديگه كلا هيچي صداش نزدم هربار كه خواستم مامان صداش بزنم نتونستم حاج خانمم ديگه نتونستم صدا بزنم كلا به خاطر اين قضيه ناراحتم اينم بگم كه مادرشوهرم سنش بالاس هم سن مادربزرگمه  

راستي شوهرمم مامان بابامو هيچي صدا نميزنه اونم خجالت ميكشه بگه مامان و بابا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مامان

شوهرم هم میگه مامان

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2738

قبلا چون مادرشوهرم جوونه اسمش رو به اضافه جان صدا میزدم دیگه گفت بهش بگم مامان . منم میگم مامان 😶

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

اوایل میگفتم مامان مهدی

دلم نمیخواد به کس دیگه ای جز مادر خودم بگم مامان این کلمه فقط لایق مادر خود آدمه.

اما بعد ی مدت گفتم مامان

الانم خداروشکر قطع رابطه ام صداش نمیکنم😆

طراح طلا و جواهر و زیورآلات @maryrauf
2706