2733
2734
عنوان

سلام یزدیا تشریف بیارید لطفا

67 بازدید | 3 پست

من چند روز دیگه عازم یزد هستم دفعه قبل که اومدیم برا پیدا کردن یه سوییت برا چند روز خیلی اذیت شدیم خسته خسته اومدیم دنبال سوییت انقد گشتیم اخرشم یه خونه تمیز پیدا نکردیم برا  شب.. مجبور شدیم عجله ای  یه سوییت گرفتیم

الان میخام اگه اشنا یا خودتون یا کسی رو میشناسید که واقعا سوییت تمیز داره و اینم بگم نوساز باشه یا ترجیحا فرش و مبل زیر پامون نو باشه چون سوییت دفع قبل فرشش انقد کهنه بود روش منشستی میخاست پاره شه مبلشم که فنرش زده بود بیرون شبی ۱۵۰تومنم دادیم کابینت و سینکشم که چندش بود حالم بد میشد نزدیکش شم. همش تو رستوران غذا خوردیم انقد گازش کثیف بود 

دنبال سوییت تمیز و شیک میگردم که همچیشم نو باشه اگه کسی رو میشناسید سوییتش این امکانات رو داشته باش لطفا شمارشو بزارید ممنونم 

عزیزم تو برنامه دیوار تنظیماتش رو بزار روی شهر یزد سرچ کن سوییت تا دلت بخواد سوییت بالا میاد هر کدومو میخای شمارشو بردار زنگ بزن

چطوری دلتون میاداز جنی که شب تا صبح عاشقانه نگاتون میکنه بترسید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728