2737
2734
عنوان

تجربه از پوشک گرفتن من

260 بازدید | 8 پست

سلام بچه ها اینو مینویسم شاید به درد مامانا بخوره

پسر من ۲ سال  ۱ ماهش بود که شروع کردم از محیط دستشویی بیزار بود اصلا حاضر نمیشد بیاد تو دستشویی

یه خروس داشتم که پلاستیکی بود توش اب ریختم و بهش گفتم آرن بیا خروس جیش داره دمپاییش پوشید اومد دستشویی 

نشوندمش و سر خروس شل کردم اب ریخت و گفتم ببین داره جیش میکنه توام جیش کن،خیلی خوشش اومد چند باری اب ریختم خالی کردم تا جیش کرد فکر کنم یک ربع طول کشید

هدف اولم این بود که بفهمه جیش چیه و جاش تو دستشوییه،بعدش هر یک ساعت با همین روش میبردمش تا کم کم دستم اومد تایم جیش کردنش

بعدش که خروسه تکراری شد رو دیوار دستشویی کاغذ چسبوندم و مداد رنگی بردم و نقاشی میکشیدیم باهم 

خلاصه همش خودم بردمش دستشویی و دو سه باری هم خودش خیس کرد که با ارامش بهش گفتم نباید جیش کنی بو میگیری عروسکات دیگه با ما بازی نمیکنن

بعد که مشکلمون با جیش حل شد مشکل پی پی شروع شد حاضر مبود بیاد دستشویی پی پی کنه منم یه روز بردمش تو دستشویی از حالاتش فهمیده بودم پی پی داره کلی باهاش بازی کردم و بهش قول پارک دادم با بدبختی پی پیشو کرد و بعدش گفتم بیا اب بریزیم باهاش بای بای کنیم که خوشبختانه خیلی ازینکار خوشش اومد الانم همش کونشو نشون میده میگه بای بای،چون هنوز خوب حرف نمیزنه.قبل خواب ظهر میبرمش دستشویی و شرت اموزشی پاش میکنم و وقتی از خواب پاشد سریع میبرمش دستشویی.اینجوری خشک میمونه.الان که ۲۰ روز گذشته تقریبا خطا نداره ولی گاهی چند قطره تو شرتش میکنه و بعد یادش میاد میگه که میدونم اونم تو گذر زمان درست میشه

مهم تر از همه چیز ارامش خودتونه حتما ارامش داشته باشید دعواش نکنید اصلا چون مثل راه رفتن میمونه که چندین بار میوفته پا میشه و بعد کم کم راه میره،در مورد دستشویی رفتن هم ازمون خطا میکنه تا یاد بگیره

از شرت اموزشی غیر از تایم خواب و یا بیرون استفاده نکنید چون حتما باید جیش رو تو شلوارش کنه و خیس شه و بدش بیاد تا دیگه تکرار نکنه

من هنوز هم بیرون میبرم پوشک میکنم ولی جیش نمیکنه پس بدونید که تو سه روز ده روز نمیتونید کاملا راحت شید این یه پروسه طولانیه.امیدوارم موفق باشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
زینب جان ببخشید دختر من خیلی پیپی می‌کنه دفعاتش منظورمه و شل هم هست😷😓😓

پس باید بهت تسلیت بگم چون قراره چند ماه اینده از عمرت رو‌تو دستشویی بگذرونی😂

2738

دختر منم 25ماهشه  حرف نمی زنه فقط چندتا کلمه میگه

از محیط دستشویی هم بیز اره نمی دونم چه جوری از پوشک بگیرمش 

بچه شما چند وقتشه 

حرف می زنه؟؟؟ 

آدم خانه اش یک جاست،دلش هزار جای دیگر............