2737
2739
عنوان

بچه ها کی به دعا و جادو اعتقاد داره😐 کمککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 48 پست
یکی تعریف کردبرای دخترهمسایمون خواستگار اومد جواب رد داد.پسرهم بختش بست.بعدازده یال که پسره خودش زن ...

😐 چه ترسناکه، واسن عجیبه که چرا همچین چیزی هست اصلا، از عدالت خدا به دوره 

نترسم که با دیگری خوکنی◾◾تو با من چه کردی که با او کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو ولی پیش کسی ک مطمعین باشه  الان واقعا کلاه بردارا زیاد شدن ابجی جون  اول خوب تحقیق ک ...

چشم مرسی ، پیدا کردن یه ادم درستم داستانه

2728
خدا لعنتشون کنه واقعا، یه اقای بی خانواده ای که اشنامونم بود پرو پرووووو وقتی عقد کرده بود اومده به ...

ای وای من اینجوری شدم. ینفر هست چند ماهه میاد خواستگاری ولی بعدش بهم میخوره. دیگه خسته شدم به خدا. یه زن حسود هم تو فامیل داریم که هی خوابش رو میبینم، میترسم اون کاری کرده باشه  

خیلی 
یکی ازآشناهامون دخترخیلی خوبیه،پسرعمش خواستگارش بوده جواب رد داده،دخترازدواج نکرد،تااینکه عمه درحال ...

چه بی رحم، دوس ندارم انرژی منفی بدم، اما منم خیلی شبیه بخت بسته هام😐

ای وای من اینجوری شدم. ینفر هست چند ماهه میاد خواستگاری ولی بعدش بهم میخوره. دیگه خسته شدم به خدا. ی ...

به دلت بد راه نده، ایشاله که چیز بدی نیست

2740
توی مفاتیح دعا هست اوناروبخون حرزامام جوادهمرات باشه خوبه

حرز رو خود آدم بنویسه اشکال نداره؟ من یه بار چندتا دعا از مفاتیح رو نوشتم و به گردنم بستم، خبلی حالم بد شد. ناجور میترسیدم، همش فکر میکردم یکی پیشمه، دیگه درش آوردم

خیلی 
2706