2733
2734
عنوان

بچه ها کی به دعا و جادو اعتقاد داره😐 کمککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 48 پست
تو قرانم اومده عزیزم سحر و جادو ک حرامه ربطی ب تحصیل کرده بودن نداره دیگ بعضیا بی وجدانن میندازن تو ...

زمان قديم شايد يسري آدماي اهلش بوده باشن 

ولي الان تمام اينكارا فقط شيادي و كلاهبرداريه خواهر من

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زمان قديم شايد يسري آدماي اهلش بوده باشن  ولي الان تمام اينكارا فقط شيادي و كلاهبرداريه خواهر ...

اره این ک خیلیاشون کلاهبردادن و خانوما هعی پول میدن بهشون کاملا درسته حق با توعه...

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
2731

خدا لعنتشون کنه واقعا، یه اقای بی خانواده ای که اشنامونم بود پرو پرووووو وقتی عقد کرده بود اومده به من میگه من از اول تورو میخواستم و چشمم دنبالت بود و تو ازدواج کردی رفتی(الان جدا شدم) گفت بیا با من ازدواج کن و اینا، من که کلا از مردای اینقد بیشعوری که با حساب زن به خودشون اجازه میدن از این اراجیف بگن حالم بهم میخوره، گفتم خجالت بکش مردک بچس به زنت اون چه گناهی کرده آخه، خلاصه تهدید کرد که واست دعا میگیرم نمیزارم دست هیچ گس بهت برسه و اینا، منم با یه اقایی در ارتباطم خانوادمم میدونن اما هر وقت میخواد بیاد خواستگاری یه مشکلی پیش میاد😐

یعنی دعا گرفت واقعا؟!!

نترسم که با دیگری خوکنی◾◾تو با من چه کردی که با او کنی
اتفاقا الان زیادشده،به خاطرحسادت وچشم وهم چشمی،زندگی بقیه خراب میکنن.

الان فقط كلاهبردار زياد شده 

بعضي خانمام ساده ان تا ميرن پيش دعا نويس احساس رضايت ميكنن انقد اين احساس كاذب رو ب خودشون تلقين ميكنن ك باورشون ميشه يه مشكلي بوده رفتن دعا نوشتن ديگه نيست 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
من شنیدم باید دعارد پیدا کنی باطلش کنی...عزیزم توی خونت بزار سوره بقره پخش بشه ی دوساعتی طول میده ول ...

ممنون عزیز دلم ، دعا رو فکر نکنم بشه پیدا کرد اما قران که گفتی عالیه

2740
ممكنه اتفاقي باشه مثلا چي طرف جناشو فرستاده سراغت تهديدشو عملي كنه؟😅

واقعیت داره ابجی 

برادر شوهرمو جادو کرده بودن یه زنه بود دوست مادر شوهرم دخترش برادر شوهرمو دوست داشت حتی خود زنه به مادر شوهرم میگفت دخترمو برا بچت بگیر ولی نگرفتن 

شب عروسی تا یه ماه برادرشوهرم به طرف خانومش حتی نرفت اخلاقش خیلییییی بد شد تا اینکه گفتن شاید براش دعا گرفتن بردن پیش دعا نویس اونم پول زیاد گرفت تا دعا رو براش باطل کرد بعد اون خوب شد 

برادر شوهرم میگفت خوب یادمه ک اون زنه برام بزور شیرینی خوراند حتما کار اونه 

ممنون عزیز دلم ، دعا رو فکر نکنم بشه پیدا کرد اما قران که گفتی عالیه

خواهش عزیزم😘

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
واقعیت داره ابجی  برادر شوهرمو جادو کرده بودن یه زنه بود دوست مادر شوهرم دخترش برادر شوهرمو دو ...

یا خدا😐😐😐😐 خدا لعنتشون که، باید برم دنبال دعا نویس پس😶