2733
2739

شوهرم اعتياد به الكل داره اما ميخاد بزاره كنار الان ٣ روزه مشروب نخورده ولي حالش خيلي بده

نميخواد جايي بستري بشه

ميخواد فقط از دكتر و قرص كمك بگيره ولي تو خونه باشه

مرسي

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...

فیلمای مذهبی بزار  سرش با نماز گرم بشه  ببرش بیرون  بگردون  ، یکدفعه نمیتونه ترک کنه یواش یواش بزار  ، مثلا میگی سه روزه نخورده بگو سه روز دیگم صبکن یذره بخور  بعد باز یهفته صبکنه  کم کم ول میکنه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فیلمای مذهبی بزار  سرش با نماز گرم بشه  ببرش بیرون  بگردون  ، یکدفعه نمیتونه ترک ...

کسی که اعتقاد نداره تاثیری نداره..اصلا حوصله نمیکنه نگاه کنه..کسی که خودش اعتقاد داره روش اثر میزاره

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
2731

داروهایی که در کنار درمان برای فرد تجویز می شود، دارو های حساس به الکل هستند که در صورت مصرف باعث عوارض ناخوشایند جسمی مثل تهوع، استفراغ، تشنج و سردرد شدید  می شوند. این داروها ممکن است باعث کاهش میل جنسی شود، اما برای درمان و گذر از این مرحله لازم است. دیسولفیرام یکی از این دارو هاست. دیگر داروهای مورد استفاده آکامپروسات و نالترکسون هستند.

آکامپروسات باعث بازسازی تعادل مواد شیمیایی مغز شما که الکل آن ها را مختل کرده است، می شود.

نالترکسون نیز اثرات خوشایند مستی و الکل در مغز شما را متوقف می کند. بدون احساس خوب، شما تمایلی به مصرف پیدا نمی کنید.

فراموش نکنید که به دلیل حساسیت این دارو ها و امکان تداخل با الکل، مسمومیت و اُور دوز، هرگز بدون مشورت با پزشک مصرف نکنید.

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  

عزیزم الان خاطرم نیست ولی مراکز پاکسازی هستن ...یکی از آشناهامون رفت ...زمانش سه روز بیشتر نیست ولی بعدش چون پاکسازی صورت گرفته حتی یه مقدار خیلی کم‌ الکل هم فرد نمیتونه مصرف کنه

2738