2733
2734
عنوان

دیروز تو مهمونی خواستگار سابقم رو دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2757 بازدید | 101 پست
اره والا...

خب چه طرز درد و دله ؟؟؟

یکی درمورد خود شما این همه ویژگی های زشت و زندده به کار ببره حالا گیرم شما ندونین ولی بالاخره دوس دارین یکی پشت سرتون اینجور بگه ؟؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب چه طرز درد و دله ؟؟؟ یکی درمورد خود شما این همه ویژگی های زشت و زندده به کار ببره حالا گیرم شما ...

منم اولش به استارتر گفتم ک لحنت بده...

ولی خب ادم ک ناراحت باشی یچیزایی میگه دیگه..الان همه اومدن استاد اخلاق شدن...فقط کافیه خودشون خدای نکرده تو موقعیت بد قرار بگیرن اونوقت بیاااا و ببین

خودت رو دوست داشته باش❤
چقدر غیر قابل باور قشنگ مشخصه برای تخریب روحانیت گفتی

اينجا مگه تو تاپيك چندنفرن كه بخوام تخريب كنم طرف پير خرفت بود هرروز زنگ ميزد دوستم والتماسش ميكرد ميگفت زنم مريضه نميتونه نيازهام و برطرف كنه دوستمم جون خواستگار نداره يجورايي راضي شده بود زنش بشه دروغ چي اخه شما فكر نكن بخاطر يه عمامه فرشته ملايكه هستن

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد

این تاپیک دیگه به درد نمیخوره استارتر...دعا می کنم از رده درستش مشکلتو حل کنی نه با درد دل کردن با این جماعتی که خیلیاشون فقط بلدن قضاوتت کنن یا توهین کنند 

دین من انسانیت نیست                                             در دنیایی که انسان ها آدم می کشند!  
چقدر بد که به این راحتی قضاوت میکنید

گفتم اکثرا نگفتم همه که زرتی میگی قضاوت نکن.. . پسر فموی خودم شیخه یه چیزا میگه ... عموی خودم تو حرمه میگه کلا یه تیمن که زنای بی سرپرستو صیغه میکنن امتیازم دارن.... 

اکثر روحانیون صدتا صیغه ای هم دارن انقدر ظاهر زندگی کسیو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن

چه حرفیههه ؟؟؟؟؟

یعنی چیی؟؟؟ چه طرز برخورده چرا میگین اکثرشون ؟؟؟

من مجردم هستم بگم کهاینو فک نکنید یه وقت همسرم روحانی باشه دارم دفاع میکنم  کسی از فامیلامم روحانی نیست ..ولی واقعا توهر قشری ادم ی که اخلاقای نامناسب داشته باشه پیدا میشه 

حالا مثلا نع اینکه بقیه مردای ایران به جز روحانی ها اصلا نمیدونن صیغه چیه !!!!

اینقد راحت انگ نچسبونیم قضاوت نکنیم جمع نبندیم زشته واقعا انصاف مون کجاس ؟؟؟؟؟؟؟

گفتم اکثرا نگفتم همه که زرتی میگی قضاوت نکن.. . پسر فموی خودم شیخه یه چیزا میگه ... عموی خودم تو حرم ...

خب بگین بعضی هاشون 

کاربرا از وضع زندگی عمو و فامیلای شما خبر ندارین این حرفتون دید بد ایجاد میکنه 

بعدم دلیل نمیشه چون فامیلاتون این اخلاقو دارن بقیه روحانی های این کشورم همین کارو بکنن