2733
2739
عنوان

بنظر شما مغازه داری عرضه نمیخاد؟

331 بازدید | 24 پست

ببینید داداش من مسه خب یعنی معدن مس درامدشم شکر خدا خوبه چند وقتیه گفت میخام شغل دوم داشته باشم بعد گفت بعنوان شغل دوم میخام مغازه بزنم بعد گفت نه نیسان میخرم تو بیکاریم میوه های باغو خودم میفروشم فعلا نیسان خرید ببینه چطوره کارش بعد داداشم رفته زردالو قیصی رو فروخته کیلویی 5 تومن خیلی عالی بودن یه ذره له نشده بودن

گیلاسم 5 تومن

الوچه هم کیلویی 3 تومن 

پدرم از حرص کلی بدوبیراه گفت تازه ادعا هم داره اقا 

گفتم خاک عالم توسرت میگه خسته شده بودم دو تا جبعه اخرو جعبه ای گوجه سبز 15 داده 

حالا میگه میخام مغازه هم بزنه

بعد میگه کناه داشتن از نظرشما مغازه داشتن و این کارا عرضه نمیخاد؟ پدرم کلی فحشش داد الانم قهر کرده رفته معلوم نیس کجاس صبحی ساعت 8 رفت یازده برگشت میگه خب خسته شدم زود دادمشون رفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مغازه داري زبون و سياست چرخوندن ميخواد نه كلاه سر مردم گذاشتن

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍
گیلاس ک کیلو ۴۰تومنه 😨😨😨😨😨

من خريدم ٣٥ امروز

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍
2738

خیلی بچه هس خیلی بدبخت کسی زن این شه وای ببین عروسی  سکه میده میگه زشته مادرم که کلا ولش کرد چون دایم بحث داشتن وفشارش میرف بالا 

میگه خب مهم اینه الان 150 فروختم اینقدر خره نمیبینه اینهه میوه رو 150 فروخته بگوشغل دومت سرچیه میدونم دیگه میخاد هرچی داره به اباد بده

داداشت کجا بوده ازین ببعد هرجا بود ادرس بده ما بریم ازش بگیریم

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

مغازه داری باید گرگ باشی ادمای ساده و معصوم نمیتونن

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
2706