2733
2739
عنوان

زن برای داداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 53 پست
خب تو مشاوره ام کن ببینم منو چقدر شناختی

من که مشاور نیستم ...ولی جدی میگم  ...

مثلا کی دلش میخواد برای برادرش چنین موردی رو انتخاب میکته 

حالا مطلقه بودنش به کنار ممکنه برای هرکس پیش بیاد 

ولی صیغه شدنش ...رو اگر با برادرت در میون بذاری امکان نداره قبول کنه

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊
من که مشاور نیستم ...ولی جدی میگم  ... مثلا کی دلش میخواد برای برادرش چنین موردی رو انتخاب میک ...

عزیزیم دوست پسر داشته برای اینکه گناه نیفته بینشون صیغه خوندن و قضیه شونم بخاطر خیانت پسره تموم شد و رفت.. منم دوست پسر دارم یعنی دیگه نباید کسی باهام ازدواج کنه؟ من حق زندگی ندارم؟

من یک عمه ام.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

که به گناه نیفته

خب اینکه کلاه شرعیه 

چرا ازدواج نکنه و صیغه بشه؟ با چند نفر صیغه بشه که به گناه نیفته؟ الان سلامت جنسی داره؟ تبخال تناسلی و اینجور چیزا منظورمه.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2731
من که مشاور نیستم ...ولی جدی میگم  ... مثلا کی دلش میخواد برای برادرش چنین موردی رو انتخاب میک ...

واقعا تو این قرنی که ما هستیم این حرفا خیلی برام خنده داره اصلا نمیتونم هضم کنم . اتفاقا طرز فکر شما برای من قابل تامله که فکر میکنی اینجور دخترا دختر بدی هستن. و حق زندگی ندارن. کدوم شهر زندگی میکنی؟

من یک عمه ام.  
عزیزیم دوست پسر داشته برای اینکه گناه نیفته بینشون صیغه خوندن و قضیه شونم بخاطر خیانت پسره تموم شد و ...

ولی اصلا توجیه مناسبی نیست بنظرم ...من اگر بودم هیچ وقت چنین موردی رو پیشنهاد نمیدادم 

میگم که شما طرز فکرت فرق داره یه جوریه😂

واقعا تو این قرنی که ما هستیم این حرفا خیلی برام خنده داره اصلا نمیتونم هضم کنم . اتفاقا طرز فکر شما ...

من شیرازم 

و اصلا ادم بسته ای نیستم...ولی زن انتخاب کردن شما خیلی عجیبه 

اگر میتونی برای برادرت یه زن بدون حاشیه انتخاب کنی  که بهتره 

2740