2737
2739
عنوان

زن برای داداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 53 پست

اصلاااا نگیریاااا خواهر😂😂😂

به جان خودم دخترعمه ی من واسه پسرعمم همچین لقمه ای گرفت اخرشم خودش بدبخت شد😂😂

اولش با زنداداشش که دوست بودن خیلی جور بودناااا بعد که یه مدت گذشت دعواشون شد و تمام گندکاریایه دخترعممو ریخت پیش پسرعمم. دیگه هممون فهمیده بودیم که دخترعمم به چه تعداد دوست پسر داشت و اسماشون چی بود از بس که گفته بود پیش همه😅😅😅😅

نه ولی من بگم حله

عزیزم بهتره از نظر من این کارو نکنی چون با این اوصاف بعد از مدتی زن و شوهر شریک زندگی هم و رازهاشونن و خدایی نکرده یه زمانی دعوایی رخ بده امکانش هست از رازهات سواستفاده کنه به هرحال آدمها کامل نیستند و خصوصیان بدی هم دارن از این جهت میگم اگر هم داداشت علاقه ای داشت بزار خودش پا پیش بزاری تو در رابطه با این موضوع کاری نکن😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه داداشت مرد خوبیه براش یکی بهترشو پیدا کن خودت باشی راضی میشی با مردی ازدواج کنی که تو کار صیغه ...

آره از نظر من اشکال نداره بهتر از کسیه که رنگ و وارنگ دوست دختر عوض کنه بدون تعهد

من یک عمه ام.  
تاپیک مهریه واقعا طرز فکرم بود چون الان نمیشه چیزی از مرد گرفت و بودن و نبودنش فقط عذابه اگه نباشه ت ...

خوب منم میگم طرز فکرات خیلی قابل تامل هست 

بهتره کسی که مشاوره میده رو فکرات تامل کنه ... 

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊
2731
2740
2706