2733
2739
عنوان

من دو ماهه پریود نشدم

83 بازدید | 5 پست

سلام... الان 60 روزه پاکم. 12 روز پیش امپول پروژسترون زدم و قبلش هم سونو و آزمایش دادم منفی بود. نگرانم... کسی بوده مثل من باشه. 

لطف کنید یه صلوات مهمونم کنید😍😍😍😍😍😍😍... یه جوری زندگی کنید که خدا عاشقتون بشه..... 

منم ۲ماهه پری نشدم تو اقدامم نیستم😐

💋                                                  ❤لبخند تو خلاصه خوبی هاست ،وقتی میخندی زندگی از آن من است💗.                                                💟‏برماگذشت نیک‌ وبد..اماتوروزگارفکری به حال خویش کن این روزگارنیست....💖.                                              💗لذت میبرم از زیستن حتی به غلط پشیمونی یعنی چی؟ زندگی کردم اون لحظه رو، وجود داشتم؛ به غلط; اصلا کی تعیین میکنه درست و غلط چیه؟❤                                                                     💘دست خالی‌ که نمی‌شود به پیشواز خاطره رفت !  من هم وقتی‌ چمدانم پر از گریه شد  راه می‌‌افتم …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مجردی یامتاهل  دکتربرو کیست نباشه

متاهلم... سونو داخلی رفتم کیست نداشتم ولی تنبلی داشتم.... تا حالا این همه تاخیر نداشتم. 12 روزه امپول زدم و هیچ علایمی ندارم

لطف کنید یه صلوات مهمونم کنید😍😍😍😍😍😍😍... یه جوری زندگی کنید که خدا عاشقتون بشه..... 
2728
منم ۲ماهه پری نشدم تو اقدامم نیستم😐

حالا من تو اقدامم ولی آزمایش و سونو دادم منفی بود. 

حالا من تو اقدامم ولی آزمایش و سونو دادم منفی بود. 

من اگه بشه امروزمیرزم ازمایش ببینم باردارم یا نه.ازترسم نمیرم همش تنبلی میکنم😞

💋                                                  ❤لبخند تو خلاصه خوبی هاست ،وقتی میخندی زندگی از آن من است💗.                                                💟‏برماگذشت نیک‌ وبد..اماتوروزگارفکری به حال خویش کن این روزگارنیست....💖.                                              💗لذت میبرم از زیستن حتی به غلط پشیمونی یعنی چی؟ زندگی کردم اون لحظه رو، وجود داشتم؛ به غلط; اصلا کی تعیین میکنه درست و غلط چیه؟❤                                                                     💘دست خالی‌ که نمی‌شود به پیشواز خاطره رفت !  من هم وقتی‌ چمدانم پر از گریه شد  راه می‌‌افتم …