2733
2739
عنوان

بیاین خاطره خنده دار تعريف کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2038 بازدید | 172 پست
به من چه زیاده بگو الان

یه دوستی داشتیم به اسم سعید هرشب جمعه ننه و باباش به اتفاق خواهر کوچیکش میرفتند لیلی و مجنونی بیرون شهر و اون خونه میشد خونه اصغر کپک(فیلم خواب و بیدار)😂😂😂تا سحر صدای ضرب و تمپو،سیگار،قلیون،پاسور تازه همسایه هاشونم عادت کرده بودند،این سعید باباش قلمزن(صنایع دستی اصفهان)یه کاسه نقره داشت قلم میزد من رفتم سرع این کاسه دورازچشم سعید با قلم و چکش روش جوجه کشیدم هیچی دیگه سعید تا هفته هاااا اواره پارک بود😂😂😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ول کن بااااا

نمیتونم.

آخه شوهرم خیلی تمیزه.باید به فکر درمان باشم.گفت بهم هرچقدر میخوای کرم و فلان بخر.تو این موارد همیشه پول داریم.😄😄😄

الآن از اینترنت یه کرم دیدم قیمتش بالاس.نمیدونم بخرم یا نه

2731
فعلا درحال پیدا کردن راه حل برای سفیدی واژن هستم.😓😓😓 ای خدا من چرا شوهر کردم؟چرا قبلش به فکر نبو ...

بخدا اينقدر مهم نيست كه خودت رو درگيرش كردي 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2740
😂😂😂😂 تو این سایت کم کم دارم به این نتیجه میرسم مردای بدبخت هم کم نیستن  🤣

😂😂😂😂همشون بدبختن بخدا از دست ما 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
نمیتونم. آخه شوهرم خیلی تمیزه.باید به فکر درمان باشم.گفت بهم هرچقدر میخوای کرم و فلان بخر.تو این مو ...

کرم و اینا فک نکنم خیلی تاثیر داشته باشن. عا راستی فردا تولدته؟😁

نمیتونم. آخه شوهرم خیلی تمیزه.باید به فکر درمان باشم.گفت بهم هرچقدر میخوای کرم و فلان بخر.تو این مو ...

پس درمان کن

تو حق نداری ب چیزهای منفی فکر کنی🌹تو از جنس خدایی🌹و خدا سرشار از انرژی مثبته🌹  
2706